سرمایه گذاری 60 میلیون دلاری آزمایشگاه بایننس در مالتیچین

سرمایه گذاری 60 میلیون دلاری آزمایشگاه بایننس در مالتیچین

Binance Labs، بازوی سرمایه‌گذاری مخاطره‌آمیز صرافی گسترده رمزارز ها ، سرمایه‌گذاری 60 میلیون دلاری را در Multichain، یک پروتکل زنجیره‌ای متقابل، رهبری کرده است.

طبق بیانیه مطبوعاتی، Sequoia China، IDG Capital، Three Arrows Capital، DeFiance Capital، Circle Ventures، Tron Foundation، Hypersphere Ventures، Primitive Ventures، Magic Ventures و HashKey همگی در کنار بایننس Labs در این مرحله شرکت کردند.

Multichain که قبلا با نام Anyswap شناخته می‌شد، زیرساخت‌هایی را برای طیف وسیعی از بلاک‌چین‌ها از جمله اتریوم، زنجیره هوشمند Binance (BSC) و Avalanche ایجاد می‌کند. بیش از 5 میلیارد دلار ارزش کل قفل شده (TVL) در پروتکل وجود دارد و در حال حاضر بیش از 300000 کاربر دارد.

«Multichain یکی از عوامل کلیدی در آینده چند زنجیره ای برای ارزهای دیجیتال است. پیتر هو، مدیر سرمایه گذاری در آزمایشگاه بایننس در بیانیه ای گفت: ما از تعمیق همکاری خود با Multichain و همکاری نزدیک با تیم برای ایجاد چشم انداز مشترک هیجان زده هستیم.»

در این جمع آوری کمک مالی، BSC و Multichain روابط نزدیک تری برقرار می کنند، به این صورت که BSC که Multichain را به عنوان یک پل توصیه شده که روشی برای جابجایی دارایی های رمزنگاری بین بلاک چین هاست تبلیغ می کند.

درآمد حاصل از این مرحله به سمت استخدام، با تمرکز بر تحقیقات الگوریتم رمزنگاری Multichain، ممیزی امنیتی و تیم‌های خدمات اختصاص می‌یابد.

با کـانــــال تلگــــــرام ارزدیجیتــال سیگنـــال همــــراه ما باشید