همکاری بانک تجارت در توانمندسازی مدیران شرکت‌های دانش‌بنیان

همکاری بانک تجارت در توانمندسازی مدیران شرکت‌های دانش‌بنیان
خلاصه اخبار

به گزارش سیگنال به نقل از دنیای اقتصاد، این دوره توسط گروه مالی و مدیریت سرمایه‌گذاری شریف تحت عنوان طرح اکسیر، با حمایت ویژه صندوق نوآوری و شکوفایی و با هدف توانمندسازی مدیران عامل، اعضای هیات‌مدیره و مدیران ارشد در استان اصفهان چهارشنبه‌ها و پنج‌شنبه‌ها به مدت ۵۰ ساعت از ۹ تا ۲۴ مرداد ۹۸ […]

به گزارش سیگنال به نقل از دنیای اقتصاد، این دوره توسط گروه مالی و مدیریت سرمایه‌گذاری شریف تحت عنوان طرح اکسیر، با حمایت ویژه صندوق نوآوری و شکوفایی و با هدف توانمندسازی مدیران عامل، اعضای هیات‌مدیره و مدیران ارشد در استان اصفهان چهارشنبه‌ها و پنج‌شنبه‌ها به مدت ۵۰ ساعت از ۹ تا ۲۴ مرداد ۹۸ در حال برگزاری است. بانک تجارت سعی دارد با حمایت از برگزاری دوره‌های آموزشی مدیران شرکت‌های نوپا و دانش‌بنیان، گامی در جهت تثبیت قدم‌های نخست این شرکت‌ها بردارد. اخیرا نیز دفتر حمایت از نوآوری بانک تجارت در قالب تفاهم‌نامه با صندوق نوآوری و شکوفایی آغاز به کار کرد. تیم مستقر در این دفتر، مدارک و مستندات شرکت‌ها را بررسی کرده و ۱۵۰۰ شعبه بانک تجارت در سراسر کشور نیز براساس مدارک ارسالی از این دفتر تسهیلات و خدمات مورد نیاز را به شرکت‌های دانش‌بنیان ارائه می‌کنند. بانک تجارت همچنین امکان مشاوره را در این دفتر فراهم کرده است تا شرکت‌های دانش‌بنیان و کارآفرین بتوانند در کمترین زمان ممکن خدمات بانکی و مشاوره‌های حرفه‌ای را اخذ کنند.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات بانک و بیمه به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را از کافه بازار دریافت نمایید.
برچسب‌ها