پروتکل Mirror ترا ، به جامعه در مورد حمله حکومتی هشدار می دهد

پروتکل  Mirror ترا ، به جامعه در مورد حمله حکومتی هشدار می دهد

شبکه بلاک چین عمومی Terra یک حمله کلاهبرداری مداوم را از طریق یک نظرسنجی رسمی حاکمیتی در Mirror، یک پروتکل دارایی های مصنوعی داخلی ، تایید کرده است.

مهاجم یک نظرسنجی عمومی در وب‌سایت رسمی Mirror راه‌اندازی کرد، که به دروغ پیشنهاد مسدود کردن استخر جامعه در صورت کلاهبرداری را می‌دهد. اگر طبق برنامه اجرا شود، مهاجم 25 میلیون توکن MIR دریافت می کند.

به گفته میرر، مهاجم یک نظرسنجی عمومی در وب سایت رسمی Mirror راه اندازی کرد که پیشنهاد می کند در صورت کلاهبرداری، استخر جامعه متوقف شود.

با توجه به شناسه نظرسنجی، 211 ، با نام “Freeze the Community Pool in case of scam”، کلاهبردار ارتقای قوانین حاکمیت جامعه امن تر را در صورت هک پیشنهاد می کند.

اگر هکر موفق به کسب اکثریت مثبت در نظرسنجی شود، 25 میلیون توکن MIR (به ارزش 24.1 میلیون دلار در زمان نگارش) به آدرس هکر ارسال می شود. همانطور که در تصویر بالا مشهود است، رویکرد پیشگیرانه Mirror برای هشدار به جامعه شاهد افزایش قابل توجهی در تعداد رای‌های “نه” بوده است ،که امنیت وجوه را تایید می‌کند.

به گفته WuBlockchain، مهاجم پیشنهاد 185 را آغاز کرد که به عنوان درخواست همکاری با Solana پنهان شده بود، و در واقع تلاش می کرد تا 25 میلیون توکن MIR از استخر صندوق جامعه را کلاهبرداری کند.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.