هدیه متفاوت و ویژه سلطان عمان به رییسی + عکس

هدیه متفاوت و ویژه سلطان عمان به رییسی + عکس
خلاصه اخبار

«هیثم بن طارق آل سعید» سلطان عمان در حاشیه سفر یک روزه رییس جمهوری اسلامی ایران به این کشور، شمشیری زیبا به مهمان خود هدیه داد.

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از همشهری‌آنلاین، «سید ابراهیم رییسی» صبح امروز دوشنبه (دوم خرداد) در راستای تقویت دیپلماسی همسایگی و گسترش همکاری‌های سیاسی، اقتصادی و فرهنگی به دعوت «هیثم بن طارق آل سعید»، سلطان عمان، به این کشور سفر کرده است.  در حاشیه دیدار رییسی با آل سعید، شمشیری زیبا به رییس جمهور کشورمان اهدا شد. عمانی‌ها رسم دارند به مهمان خاص خود هدایای ویژه‌ای بدهند.

به گزارش سیگنال به نقل از اقتصاد آنلاین

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از همشهری‌آنلاین، «سید ابراهیم رییسی» صبح امروز دوشنبه (دوم خرداد) در راستای تقویت دیپلماسی همسایگی و گسترش همکاری‌های سیاسی، اقتصادی و فرهنگی به دعوت «هیثم بن طارق آل سعید»، سلطان عمان، به این کشور سفر کرده است. 

در حاشیه دیدار رییسی با آل سعید، شمشیری زیبا به رییس جمهور کشورمان اهدا شد. عمانی‌ها رسم دارند به مهمان خاص خود هدایای ویژه‌ای بدهند.

هدیه پادشاه عمان به رییسی

این پنجمین سفر خارجی رییسی در طول دوره فعالیت دولت سیزدهم و نخستین سفر رییس جمهوری اسلامی ایران به عمان در دوره سلطان جدید این کشور است و پیشتر در راستای ایجاد زمینه‌های گسترش روابط اقتصادی و تجاری ایران و عمان، هیاتی 50 نفره از تجار و فعالان اقتصادی ایران هفته گذشته به این کشور سفر کردند.

منبع:
همشهری آنلاین