نماگر بورس در انتظار سیگنال های مثبت

نماگر بورس در انتظار سیگنال های مثبت
خلاصه اخبار

به گزارش سیگنال به نقل از رادیو سهام، شاخص بازار اول در کانال ۱۸۵ هزار واحدی باقی ماند و شاخص بازار دوم نیز عدد ۵۰۴ هزار و ۳۲۰ واحد را ثبت کرد. همچنین آیفکس با کاهش ۴ واحدی به عدد ۳ هزار و ۲۸۶ واحد رسید.  امروز با دست به دست شدن بیش از ۲ […]

به گزارش سیگنال به نقل از رادیو سهام، شاخص بازار اول در کانال ۱۸۵ هزار واحدی باقی ماند و شاخص بازار دوم نیز عدد ۵۰۴ هزار و ۳۲۰ واحد را ثبت کرد. همچنین آیفکس با کاهش ۴ واحدی به عدد ۳ هزار و ۲۸۶ واحد رسید.

 امروز با دست به دست شدن بیش از ۲ میلیارد سهم و اوراق بهادار طی ۲۵۳ هزار نوبت داد و ستد، ارزش معاملات به بیش از ۷۳۵ میلیارد تومان رسید.

در معاملات امروز نمادهای پارسان، شپدیس و وغدیر به ترتیب با ۲۷۷، ۱۴۸ و ۱۰۶ واحد افزایش بیشترین تاثیر مثبت و در مقابل نمادهای کگل، شپنا و و امید به ترتیب با ۱۵۵، ۵۹ و ۴۷ واحد کاهش بیشترین تاثیر منفی بر شاخص را ثبت کردند. همچنین امروز  جم پیلن، خساپا، فملی، فولاد و وتجارت پربیننده ‌ترین نمادهای بورسی بودند. از سوی دیگر در پایان داد و ستد امروز بورس تهران، صنایع شیمیایی برترین گروه صنعت بود و خودرو و کانه های فلزی به ترتیب جایگاه دوم و سوم را به خود اختصاص دادند.

به گزارش سنا، تدپیکس امروز همچون روزهای گذشته شرایط متعادل و آرامی را سپری کرد و به نظر می رسد ار رفتارهای هیجانی و عرضه های سینوسی هفته گذشته فاصله گرفته است. به گفته کارشناسان بازار سرمایه، بورس تهران اکنون  اصلاح منطقی را تجربه می کند و در انتظار انتشار اخبار و سیگنال های مثبت جهانی است.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای سهام به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را از کافه بازار دریافت نمایید.
برچسب‌ها