نمادمعاملاتی «های وب» رفع تعلیق شد/ بازگشایی در محدوده 810تومان

نمادمعاملاتی «های وب» رفع تعلیق شد/ بازگشایی در محدوده 810تومان
خلاصه اخبار

به گزارش سیگنال به نقل از اقتصاد آنلاین، ساعتی قبل ناظر بازار با انتشار اطلاعیه‌ای اعلام کرد، نماد «های وب» با توجه به رفع تعلیق نماد معاملاتی، برگزاری مجامع عمومی عادی سالانه مینی بر تقسیم سود نقدی-عمومی فوق العاده مبنی بر اصلاح اساسنامه و افشای اطلاعات با اهمیت گروه ّالف بدون محدودیت نوسان قیمت با […]

به گزارش سیگنال به نقل از اقتصاد آنلاین، ساعتی قبل ناظر بازار با انتشار اطلاعیه‌ای اعلام کرد، نماد «های وب» با توجه به رفع تعلیق نماد معاملاتی، برگزاری مجامع عمومی عادی سالانه مینی بر تقسیم سود نقدی-عمومی فوق العاده مبنی بر اصلاح اساسنامه و افشای اطلاعات با اهمیت گروه ّالف بدون محدودیت نوسان قیمت با استفاده از مکانیزم حراج آماده انجام معامله است.

پس از انجام فرآیند کشف قیمت، هر سهم «های وب» در محدوده 810 تومانی به تابلوی معاملات بازگشت. این در حالی بود که قیمت تئوریک سهم حدودا 691 تومان بود. بر این اساس، «های وب» پس از دو ماه توقف، با 17 درصد رشد قیمتی بازگشایی شد.

گفتنی است با وجود ریسک‌های شرکت و توقف‌های طولانی در نماد «های وب»، اقبال فعالان بازار به این نماد جالب توجه است. تنها در 15 دقیقه پس از بازگشایی نماد، ارزش معاملات «های وب» بالغ بر 50 میلیارد تومان شد.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای سهام به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را از کافه بازار دریافت نمایید.
برچسب‌ها