“چابکی و صرفه جویی در هزینه” به جای “خلوص در بلاکچین” در سال 2022

“چابکی و صرفه جویی در هزینه” به جای “خلوص در بلاکچین” در سال 2022

کل بازار کریپتو در سال 2021 گام های بلندی برای پذیرش انبوه برداشت و اکنون که سال تقریباً کامل شده است، تحلیلگران در حال تعیین اهداف قیمتی خود برای سال 2022 هستند.

بسیاری از تحلیلگران از درخواست ها برای قیمت 100000 دلار (BTC) قبل از پایان سال 2021 حمایت کردند و اگرچه این بعید به نظر می رسد، اکثر سرمایه گذاران انتظار دارند سطح قیمت کلیدی قبل از سه ماهه دوم سال 2022 برطرف شود.

در اینجا نگاهی به برخی از پیش بینی های قیمت بیت کوین که تحلیلگران در سال 2022 انتظار دارند می پردازیم.

بیت کوین همچنان در مسیر عبور از 100000 دلار است

بینش به آینده کل اکوسیستم ارزهای دیجیتال توسط دیوید لیفچیتز، شریک مدیریت و مدیر ارشد سرمایه گذاری در ExoAlpha ارائه شد، که اظهار داشت: “کریپتوها هنوز در سال 2022 وجود خواهند داشت” به این معنا که “دولت ها آنها را ممنوع نمی کنند.”

در عوض، لیفچیتز پیشنهاد کرد که «آنها می‌خواهند آن‌ها را به گونه‌ای تنظیم کنند که رمزارزها را در مقابل ارزهای فیات محکم نگه دارند و همچنین آنها را به عنوان منبعی از درآمد مشمول مالیات برای پر کردن خزانه خود ببینن».

از آنجایی که اکوسیستم DeFi به رشد و توسعه قابلیت‌های جدید ادامه می‌دهد، لیفچیتز پیش‌بینی کرد که بانک‌ها و شرکت‌های بیمه مجبور خواهند شد مدل‌های کسب‌وکار خود را به منظور رقابتی ماندن تطبیق دهند، در حالی که «کسب‌وکارهای میانی بیشتر در معرض خطر هستند زیرا توسط DeFi از کار افتاده‌اند. ”

وقتی صحبت از جنون فضای NFT به میان می‌آید، لیفچیتز نسبت به توانایی این بخش برای ادامه سرعت رشد برق آسا خود ابراز نگرانی کرد و به برخی از نگرانی‌های عمیق‌تر که ممکن است تنظیم‌کننده‌ها در حال حرکت رو به جلو باشند اشاره کرد.

لیفچیتز گفت،

«آنقدر داغ شده است که نمی‌توان فکر کرد که آیا از آنها برای پولشویی استفاده نمی‌شود… من می‌دانم که به لطف بانک‌های مرکزی که باید خانه‌ای پیدا کنند، پول زیادی در حال ریزش است، اما NFTs در سال 2021 به من دوره Dot.com در اواسط سال 1998 را یادآوری می کنند، هنوز جا برای رونق سهموی قیمت و سپس رکود وجود دارد.»

لیفچیتز در رابطه با هیاهوی متاورس در حال ظهور اظهار داشت که در حالی که به نظر می رسد ما به آینده ای می رویم که می تواند شبیه صحنه هایی از فیلم Ready Player One باشد که در آن مردم به دنیای مجازی پناه می برند زیرا دنیای واقعی آنها وحشتناک است. جهان ما هنوز سال ها با آن فاصله دارد.

علی‌رغم نشانه‌های ضعف کوتاه‌مدت، لوکاس لاگودیس، مدیر اجرایی صندوق تامینی دارایی‌های دیجیتال و رمزارز ARK36، “قاطعانه معتقد است که روند صعودی کلی برای بازار کریپتو در سال 2022 ادامه خواهد داشت.”

لاگودیس پیشنهاد کرد که «پذیرش پایدار دارایی‌های دیجیتال توسط سرمایه‌گذاران نهادی و ادغام بیشتر آن‌ها در سیستم‌های مالی قدیمی، محرک‌های اصلی رشد فضای رمزنگاری در سال آینده خواهد بود» زیرا موسسات به‌عنوان ترجیح دادن «دارایی‌های دیجیتالی نسبت به دارایی‌های ذخیره طلا» را در سال آینده پیشنهاد می‌کنند.

لاگودیس گفت:

علاوه بر این، از آنجایی که دارایی‌های دیجیتال به طور مداوم از کلاس‌های دارایی سنتی بهتر عمل کرده‌اند، پیش‌بینی می‌کنیم که سرمایه‌گذاران ، تخصیص دارایی‌های دیجیتال را به‌ویژه با توجه به محیط اقتصادی تورمی فزاینده و کاهش بازده اوراق به عنوان بخشی از استراتژی مدیریت ریسک خود ببینند.

به گفته ژان مارک بونفوس، رئیس مدیریت دارایی در Tellurian ExoAlpha، “به نظر می رسد این روند به سمت بلاک چین هایی است که بر عملکرد توسعه dApp تمرکز دارند و تا حدودی متمرکز تر هستند.”

بونیفوس گفت:

اساساً، به نظر می‌رسد که بازار به جای خلوص بلاک چین، به سمت چابکی تجاری و کارآمدی اقتصادی می‌رود، که این موضوع تغییری بزرگ نسبت به سال‌های گذشته محسوب می شود. این تجارت برنده ارزش نسبی ، احتمالا تا سال آینده نیز ادامه خواهد داشت.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.