نظر تحلیلگران معروف درباره ی کف قیمتی بیت کوین

نظر تحلیلگران معروف درباره ی کف قیمتی بیت کوین

با بازگشت قیمت بیت کوین به سطح مقاومت قوی 31,500 دلار معامله گران در مورد خرید BTC هشدار می دهند.

با کمال تعجب ، در تاریخ 7 ژوئن ( 17 خرداد) ، روند قیمت بیت کوین به سرعت معکوس شد و با توجه به رفتار قیمت در این سطح ، معامله گران محتاطانه عمل می کنند و انتظار افزایش سریع قیمت تا 35,000 دلار را ندارند.

در ادامه نظر چندین تحلیلگر در مورد چشم انداز کوتاه مدت بیت کوین و سطوح حمایتی که باید در حرکت های آتی قیمت در نظر داشت را با هم بررسی می کنیم .

محدوده توزیع مجدد

بازار رنجی که بیت کوین در حال حاضر درگیر آن است توسط تحلیلگر ارزهای دیجیتال و کاربر توئیتر با نام  r il Capo of Crypto مورد بررسی قرار گرفته است و با انتشار نمودار زیر محدوده ای که بیت کوین نزدیک به یک ماه در آن محبوس شده است را نشان داد.

این تحلیلگر گفت :

“چیزی که در داخل دامنه و منطقه بالایی آن اتفاق افتاده به طور واضح یک محدوده ی توزیع مجدد را نشان می دهد . شکست خط پایین دامنه به منزله تایید آخر هست که در محدوده ی 21,000 دلار تا 23,000 دلار شکل گرفته است.”

حرکت فلیپ فلاپی قیمت

یک معامله گر کریپتو و کاربر مستعار توییتر به نام فینیکس، نظر متفاوتی را نسبت به کاهش فعلی بازار ارائه کرده است، او با انتشار نمودار زیر از معامله محدود یک ماهه بیت کوین ابراز تاسف کرد و خاطر نشان کرد در ادامه موارد مشابه بیشتری را مشاهده خواهیم کرد.

ریزش احتمالی تا 20 هزار دلار

برای معامله گرانی که در حال تلاش برای شناسایی کف بازار هستند، تحلیلگر بازار و کاربر مستعار توییتر Rekt Capital نمودار زیر را منتشر کرد که شاخص 200-EMA (میانگین متحرک نمایی) را به عنوان یک شاخص کلیدی برای بررسی نشان می دهد.

به گفته Rekt Capital، تاریخچه قیمت بیت کوین نشان می دهد

“هنگامی که روند قیمت به بالای میانگین متحرک نمایی آبی 50 هفته ای شکسته می شود ، بیت کوین تمایل به تایید روند صعودی دارد”، از سوی دیگر، “تمایل به تایید بیشترین فرصت مالی وقتی به وقوع می پیوندد که قیمت به EMA 200 روزه برسد و آن را به سمت بالا بشکند”.

نگاهی دقیق تر به رفتار اخیر قیمت در اطراف این اندیکاتورها در نمودار زیر توسط Rekt Capital ارائه شده است تا تصویر بهتری از سطح حمایتی که باید به آن توجه کرد ارائه شود.

Rekt Capital گفت:

«این منطقه با میانگین متحرک 200 هفته ای بیت کوین روبه رو شده است . در واقع، دلار بیت کوین برای رسیدن به منطقه 20 هزار دلاری باید سایه نزولی زیر 200MA داشته باشد. جالب اینجاست سایه های نزولی که زیر 200MA رخ می‌دهند کف های قیمتی را مشخص کنند.»

ارزش کل بازار ارزهای دیجیتال در حال حاضر به 1.24 تریلیون دلار و نرخ تسلط بیت کوین 46.4 درصد است.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.