نظر بنیان گذارصرافی FTX در مورد پذیرش رمزنگاری سازمانی در سال 2022

نظر بنیان گذارصرافی FTX در مورد پذیرش رمزنگاری سازمانی در سال 2022

سم بنکمن-فرید، بنیانگذار صرافی رمزنگاری FTX، خوشبین است که شفافیت ارائه شده توسط تنظیم کننده ها در سراسر جهان، نرخ پذیرش نهادی کریپتو در این سال و سال های بعدی را افزایش خواهد داد.

در مصاحبه 3 ژانویه با بلومبرگ، سم در مورد مقررات کریپتو، پذیرش سازمانی و Metaverse صحبت کرد.

علی‌رغم پایان دشوار سال 2021 برای بازارها، سم بنکمن نسبت به سال 2022 “خوشبین” است.

وی بیان نمود که چیزهایی که اساساً من را خوش بین می کند، وضوح بیشتر مقرراتی در ایالات متحده و در سطح جهانی است که فکر می کنم می تواند به پذیرش سازمانی این حوزه کمک زیادی کند.

وقتی از او پرسیده شد که چگونه پذیرش نهادی ارزهای دیجیتال می‌تواند در آینده تسریع شود، او پاسخ داد: بسیاری از آن بستگی به این دارد که دقیقاً در بخش نظارتی نیز چه اتفاقی می‌افتد.

علاوه بر این، وی خاطرنشان کرد: «بسیاری از دولت‌های مختلف اعلام کردند که چارچوب‌های نظارتی در سال آینده ارائه خواهند شد» همچنین چندین دولت به سختی تلاش کرده اند تا چارچوب های نظارتی مناسب خود را برای ارزهای دیجیتال مشخص کنند.

به نظر می‌رسد منبع دیگر خوش‌بینی سم بنکمن از نیرویی است که موسسات با آن شروع به هجوم به اکوسیستم ارزهای دیجیتال کرده‌اند. او گفت: اساساً با هر مؤسسه مالی بزرگی که من با آنها صحبت کرده ام، هر بانک بزرگ، هر بانک سرمایه گذاری بزرگ، صندوق های بازنشستگی، همه آنها به این بخش چشم دوخته اند.

وقتی از این میلیاردر پرسیده شد که ترکیبی از ارز دیجیتال و متاورس چگونه خواهد بود، به این نکته اشاره کرد که با میلیاردها گیمر در سراسر جهان، توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) در بازی‌های ویدیویی احتمالاً یکی از بزرگترین نقش‌هایی هستند که کریپتو در متاورس ایفا می‌کند.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.