نظرسنجی کیتکو نیوز نشان داد: قیمت طلا این هفته خواهد درخشید

نظرسنجی کیتکو نیوز نشان داد: قیمت طلا این هفته خواهد درخشید
خلاصه اخبار

به گزارش سیگنال به نقل از اتحادیه طلا، تحلیلگران اقتصادی و سرمایه گذاران بین المللی شرکت کننده در نظرسنجی این هفته بر این باورند که طلا طی هفته آینده با درخشش بیشتری روبرو خواهد شد. بر اساس این گزارش بسیاری از تحلیلگران اقتصادی بر این باورند که فدرال رزرو آمریکا در نشست آتی خود نرخ […]

به گزارش سیگنال به نقل از اتحادیه طلا، تحلیلگران اقتصادی و سرمایه گذاران بین المللی شرکت کننده در نظرسنجی این هفته بر این باورند که طلا طی هفته آینده با درخشش بیشتری روبرو خواهد شد.

بر اساس این گزارش بسیاری از تحلیلگران اقتصادی بر این باورند که فدرال رزرو آمریکا در نشست آتی خود نرخ بهره را کاهش خواهد داد و این مساله نقش مهمی در افزایش بیشتر قیمت طلا خواهد داشت.

در نظرسنجی این هفته 16 تحلیلگر اقتصادی شرکت کردند که از این تعداد 8 نفر معادل 50 درصد به افزایش قیمت طلا رای دادند. از سوی دیگر 3 نفر معادل 19 درصد اعلام کردند قیمت طلا با کاهش روبرو می شود و 5 نفر معادل 31 درصد نیز گفتند قیمت طلا تغییر چندانی نخواهد داشت.

در نظرسنجی آنلاین نیز 953 نفر شرکت کردند که 580 نفر معادل 61 درصد پیش بینی کردند قیمت طلا طی روزهای آینده افزایش خواهد یافت. 223 نفر دیگر معادل 23 درصد نیز اعلام کردند قیمت طلا با کاهش روبرو خواهد شد و 150 نفر معادل 16 درصد نیز گفتند قیمت طلا تغییری نخواهد کرد.

برخی تحلیلگران اقتصادی بر این باورند که تشدید تنش های تجاری بین آمریکا و چین و بحران برگزیت می تواند موجب افزایش بیشتر تقاضا برای طلا و سایر فلزات گرانبها شود.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای طلا و سکه به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را از کافه بازار دریافت نمایید.