انتشار نسخه آزمایشی عمومی پلتفرم الگورند (Algorand)

انتشار نسخه آزمایشی عمومی پلتفرم الگورند (Algorand)
خلاصه اخبار

الگورند (Algorand) نسخه آزمایشی پلتفرم مبتنی بر بلاک چین خود را پیش از انتشار نسخه اصلی که قرار است در ماه ژوئن عرضه شود، ارائه نمود.

به گزارش سیگنال، شرکت الگورند (Algorand) در روز 16 آوریل در بیانیه مطبوعاتی خود تایید کرد که نسخه آزمایشی ارز دیجیتال و پلتفرم معاملاتی الگورند را به صورت عمومی منتشر کرده است تا بازخورد عمومی آن را بررسی کند.

الگورند، نوآوری پروفسور سیلویو میکالی از دانشگاه MIT، به دنبال ایجاد یک پلت فرم توسعه اپلیکیشن برای شرکت ها است. این پروژه که تا کنون 66 میلیون دلار سرمایه جذب کرده است، نسخه آزمایشی خود را قبل از انتشار عمومی در اختیار گروه محدودی از شرکت کننده ها قرار داده بود.

در میان کسانی که بر روی نسخه آزمایشی کار میکردند شرکت Top Network، بود که یک سرویس ارتباطی غیر متمرکز ابری میباشد که بلافاصله پس از آن برای توسعه خدمات خود با الگورند وارد همکاری شد.

به نقل از خبرگزاری کوین تلگراف (Cointelegraph)، قرار بود که توکن های الگورند قبل از اینکه ساخته شوند بر بستر بلاک چین اتریوم و استاندارد ERC-20 در صرافی ارز دیجیتال Bgogo معامله شوند. اما پس از آن شرکت اعلام کرد که نظرش در این مورد تغییر کرده و در پی آن صرافی Bgogo اعلام کرد که به جای معاملات خود توکن معاملات آتی آن را راه اندازی میکند.

الگورند قصد دارد شبکه اصلی محصول خود به همراه توکن آن را در ژوئن سال جاری راه اندازی کند. پرفسور میکالی در ماه ژانویه طی یک مصاحبه اظهار داشت که به اعتقاد او تکنولوژی بلاک چین پتانسیل آن را دارد که یک اقتصاد جهانی بدون مرز را ایجاد نماید.

چندی پیش گروهی از پژوهشگران دانشگاه MIT ادعا کردند که موفق به ساخت رمز ارزی شده اند که درقیاس با بیت کوین گره های آن 99 درصد اطلاعات کمتری را ذخیره میکنند. این ارز دیجیتال که به نام والت (Vault) شناخته میشود قرار است بزودی بر روی بلاک چین الگورند اجرا شود.

منبع: cointelegraph.com

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای ارزهای دیجیتال به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را از کافه بازار دریافت نمایید.