نرخ فروش محصولات افزایش یافت

نرخ فروش محصولات افزایش یافت
خلاصه اخبار

این شرکت مطرح در تولید تایر به دلیل موفقیت در اخذ مجوز افزایش نرخ محصولات خود همانند سایر شرکت های لاستیک سازی در فروش محصولات خود رشد ملموسی را تجربه کردند. به گزارش سیگنال به نقل از بورس نیوز، واحد تحقیق و مطالعات بورس نیوز، بنابر اخبار ماه گذشته، لاستیک‌سازان کشور در ماه گذشته موفق […]

این شرکت مطرح در تولید تایر به دلیل موفقیت در اخذ مجوز افزایش نرخ محصولات خود همانند سایر شرکت های لاستیک سازی در فروش محصولات خود رشد ملموسی را تجربه کردند.

به گزارش سیگنال به نقل از بورس نیوز، واحد تحقیق و مطالعات بورس نیوز، بنابر اخبار ماه گذشته، لاستیک‌سازان کشور در ماه گذشته موفق به اخذ مجوز افزایش نرخ محصولات خود شدند و به همین علت شاهد رشد نرخ‌های فروش محصولات شرکت لاستیک بارز در ماه گذشته نیز بودیم.

نرخ فروش لاستیک رادیال و بایاس به ترتیب 19 و 9.6 درصد نسبت به ماه گذشته افزایش داشته‌اند و این در حالی است که برخی از مواد اولیه این شرکت ازجمله دوده، لاستیک مصنوعی و لاستیک طبیعی وارداتی افزایش بسیار زیادی داشته‌اند.

بااین‌وجود به نظر می‌رسد، رشد میزان تولید و فروش این شرکت و افزایش نرخ محصولات این شرکت تا حدودی می‌تواند افزایش چشمگیر مواد اولیه مصرفی این شرکت را پوشش دهد.

برچسب‌ها