نخستین ورود پتروشیمی نوری به بورس در ماه جاری

نخستین ورود پتروشیمی نوری به بورس در ماه جاری
خلاصه اخبار

مدیر پذیرش شرکت بورس خبرداد: نخستین عرضه سهام پتروشیمی نوری تا پایان ماه جاری انجام خواهد شد. به گزارش سیگنال، به نقل از بورس‌نیوز، اسماعیل درگاهی، معاون پذیرش شرکت بورس اوراق بهادار تهران در خصوص عرضه سهام پتروشیمی نوری گفت: به علت عدم ارسال گزارش های 6 ماهه عرضه سهام پتروشیمی نوری با تعویق مواجه شد که فرصتی از سوی […]

مدیر پذیرش شرکت بورس خبرداد: نخستین عرضه سهام پتروشیمی نوری تا پایان ماه جاری انجام خواهد شد.

به گزارش سیگنال، به نقل از بورس‌نیوز، اسماعیل درگاهی، معاون پذیرش شرکت بورس اوراق بهادار تهران در خصوص عرضه سهام پتروشیمی نوری گفت: به علت عدم ارسال گزارش های 6 ماهه عرضه سهام پتروشیمی نوری با تعویق مواجه شد که فرصتی از سوی سازمان بورس برای این شرکت در نظر گرفته شد.

وی با بیان اینکه نخستین عرضه سهام پتروشیمی نوری تا پایان ماه جاری انجام خواهد شد، گفت: پیش بینی می شود که در صورت عرضه سهام این شرکت شاهد استقبال چشمگیر سهامداران باشیم.

مدیر پذیرش شرکت بورس با اشاره به اینکه عموما عرضه های اولیه مورد توجه سهامداران قرار می گیرند،افزود: تجربه عرضه سهام دیگر پتروشیمی‌ها در سال‌های اخیر نیز نشان می‌دهد که سهام این شرکت ها درنخستین عرضه مورد استقبال سهامداران قرار می گیرند.

وی از عرضه 10 درصدی سهام پتروشیمی نوری در نخستین عرضه خبرداد و گفت: این شرکت در حال حاضر آمادگی لازم برای ورود به بورس را دارد.