دانلود اپلیکیشن

نتیجه کنفرانس اطلاعاتی وآوا (سرمایه گذاری آوا نوین)

نتیجه کنفرانس اطلاعاتی وآوا (سرمایه گذاری آوا نوین)
خلاصه اخبار

شرکت سرمایه گذاری آوا نوین با نماد وآوا که به دلیل نوسان قیمت بیش از 50 درصد متوقف شده بود، به سوالات و ابهامات مطرح شده در سامانه تدان پاسخ داد.

شرکت سرمایه گذاری آوا نوین با نماد وآوا که به دلیل نوسان قیمت بیش از 50 درصد متوقف شده بود، به سوالات و ابهامات مطرح شده در سامانه تدان پاسخ داد. در سامانه تدان تنها یک سوال مطرح گردید.

در گزارش 6 ماهه منتهی به 31 شهریور 98، NAV سهم برابر 2685 تومان اعلام شد در حالی که در تاریخ برگزاری کنفرانس خبری قیمت سهم در حدود 5560 ریال بوده است. این در حالی است که اکثر شرکت های سرمایه گذاری حدود 70 درصد NAV معامله می شوند.

دلیل اختلاف ارزش بازار شرکت با خالص ارزش دارایی های آن چیست؟

پاسخ شرکت آوا نوین به شرح زیر می باشد:

عطف به اطلاعیه های منتشره از سوی این شرکت در سایت کدال سازمان بورس و اوراق بهادار، از تاریخ گزارش قبلی (صورت های مالی و گزارش تفسیری دوره 6 ماهه منتهی 31/06/98) تغیرات با اهمیتی در خالص ارزش دارایی ها (NAV) این شرکت صورت نپذیرفته و در صورت وقوع هر گونه رویداد با اهمیت که منجر به افزایش سودآوری و رشد NAV این شرکت شود، مراتب طبق بند 13 دستورالعمل اجرایی افشای اطلاعات شرکت های ثبت شده نزد سازمان بورس و اوراق بهادار، اطلاع رسانی خواهد شد. لذا، افزایش قیمت سهم این شرکت طی روزهای اخیر، صرفا ناشی از تحلیل و تصمیم سرمایه گذاران محترم بورس و عرضه و تقاضا در بازار سهام می باشد.

برای اطلاع از عرضه اولیه های جدید، آخرین نسخه اپلیکیشن سیگنال را دانلود و با مراجعه به بخش عرضه اولیه در قسمت سهام نوتیفیکیشن مربوط به آن را فعال کنید.
برچسب‌ها
نظرات کاربران
زمان
12:30:35
بعدازظهر
تاریخ
چهارشنبه
30 مهر 1399