نتیجه معاملات امروز مقاطع طویل فولادی در بورس کالا/ علت تقاضای ضعیف برای مقاطع طویل فولادی

نتیجه معاملات امروز مقاطع طویل فولادی در بورس کالا/ علت تقاضای ضعیف برای مقاطع طویل فولادی
خلاصه اخبار

به گزارش  چیلان ، امروز چهارشنبه ۱ تیرماه، بورس کالا میزبان عرضه ۲۱۳ هزار و ۲۹۳ تن انواع مقاطع طویل فولادی بود که با احتساب معاملات مچینگ ۲۹ هزار و ۵۴۰ تن از این مقاطع معامله شد. نتیجه کامل معاملات امروز مقاطع طویل را در جدول فوق ببینید. معاملات میلگرد امروز در بورس کالا با قیمت […]

به گزارش سیگنال به نقل از چیلان آنلاین

به گزارش  چیلان ، امروز چهارشنبه 1 تیرماه، بورس کالا میزبان عرضه 213 هزار و 293 تن انواع مقاطع طویل فولادی بود که با احتساب معاملات مچینگ 29 هزار و 540 تن از این مقاطع معامله شد. نتیجه کامل معاملات امروز مقاطع طویل را در جدول فوق ببینید.

معاملات میلگرد امروز در بورس کالا با قیمت میانگین 16337 تومان به ازای هر کیلو انجام شد که کاهش 2.7 درصدی را نسبت به قیمت پیشین میانگین معاملات در بورس کالا نشان می‌دهد.

امروز نسبت حجم معاملات مقاطع طویل به عرضه‌های صورت‌گرفته 14 درصد بود. در هفته جاری، فاصله قیمت کشف‌شده میلگرد و شمش در بورس کالا به حدود 21 درصد رسید! فاصله بسیار زیاد قیمت میلگرد و شمش فولادی در بورس کالا و کاهش شدید قیمت شمش در روز گذشته باعث شد تا امروز تقاضا برای مقاطع طویل فولادی در بورس کالا بسیار ضعیف باشد.