امکان استفاده از ارز دیجیتال نئو (NEO) با سرویس پرداخت اپل و سامسونگ

امکان استفاده از ارز دیجیتال نئو (NEO) با سرویس پرداخت اپل و سامسونگ
خلاصه اخبار

پروژه NEO اعلام نمود در حال حاضر امکان استفاده از توکن آن در سیستم پرداخت اپل و سامسونگ از طریق برنامه کاربردی زئوکس (Zeux) فراهم شده است.

به نظر بسیاری از تحلیلگران این امر می تواند باعث افزایش نقدینگی و در دسترس بودن ارز دیجیتال نئو (NEO) شود. این ارز دیجیتال از هفتم ماه می ( هفدهم اردیبهشت) بر روی برنامه زئوکس قابل دسترس است و میتواند توسط تجارت هایی که از این برنامه پشتیبانی می کنند در سراسر دنیا استفاده شود.

فرانک ژو، مدیر عامل زئوکس، در رابطه با این توسعه اعلام کرد:

“بسیار خوشحال هستیم که اعلام کنیم در حال حاضر نئو را به لیست ارزهای دیجیتال خود اضافه کرده ایم. بر این باوریم که نئو میتواند ساختاری هوشمند ایجاد کند و توسط آن ابزاری در اختیار توسعه دهندگان قرار می گیرد که می توانند برنامه هوشمندی برای معاملات خود بدون یادگیری زبان های برنامه نویسی خاص ایجاد کنند. این همکاری نیز می تواند برای گسترش کاری و معرفی بیشتر ما به مردم کمک شایانی بکند.”

گفتنی است زئوکس یک استارت آپ در شهر لندن است که به کلیه کاربران سراسر دنیا راه هایی برای پرداخت، استفاده و سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال ارائه می دهد. این برنامه کاربردی در حال حاضر فقط در انگلستان قابل دسترسی است و تا آخر امسال نیز در سراسر اروپا قابل دسترسی خواهد بود. این برنامه همچنین توکن انحصاری خود را با عنوان (Zeux Coin Token (ZUC در بازار ارزهای دیجیتال ارائه نموده است.

منبع: investinblockchain.com

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای ارزهای دیجیتال به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را از کافه بازار دریافت نمایید.