میلیونرهای بیت کوین همچنان سرمایه خود را هودل (HODL) کرده اند!

میلیونرهای بیت کوین همچنان سرمایه خود را هودل (HODL) کرده اند!
خلاصه اخبار

طبق گزارشات، برخی از میلیونرهای بیت کوین پس از اینکه با افزایش قیمت نجومی ارزهای دیجیتال در سال ۲۰۱۷ ثروت زیادی کسب کردند، حتی پس از کاهش قیمت در سال ۲۰۱۸ سرمایه خود را همچنان نگه داشته (HODL) و حفظ کرده اند.

به گزارش سیگنال به نقل از میهن بلاکچین، نایت تالبوت یکی از میلیونرهای بیت کوین کسی که در حال حاضر موسسه آموزشی دیترویت بلاکچین سنتر را اداره می کند بیان کرد بسیاری از مردمی که او می شناسد برای اینکه ثروتمند تر شوند منتظر انقلابی در این صنعت هستند.

حدود ۲۰۰ نفر از این افراد در رویداد تابلوت با نام دیترویت بلاکچین و فین تک پیچ فست شرکت کردند و موافق بودند که هنوز امیدی به این جامعه وجود دارد.

یکی از افراد حاضر در این رویداد با نام دیوید اسمیت که از طریق سرمایه گذاری بر روی بیت کوین ثروتمند شده است بیان کرد:

به نظر من پیشرفت و روند صعودی بیشتری شکل می گیرد. نمی خواهم بیت کوینم را به قیمت ۲۰ هزار دلار بفروشم و بعد مشاهده کنم در سه سال بعد بیت کوین ۱۰۰ هزار دلار شده است و من با خودم بگویم: اوه، من ۵ برابر ضرر کردم!

اسمیت همچنین افزود بیت کوین برای من مانند جزیی از مذهب است، زیرا احساس می کنم این چیز خوبی است تا در جامعه وجود داشته باشد.

همه موافق این صحبت نیستند
به نظر می رسد تمام افرادی که با بیت کون ثروتمند شده اند موافق نیستند که بیت کوین هنوز هم سرمایه گذاری خوبی است.

کریپتوگلوب اخیرا در خصوص اریک فینمن گزارشی تهیه کرد. او میلیونر نوجوانی است که سرمایه گذاری در بیت کوین را از ۱۲ سالگی شروع کرد. به عقیده او، بیت کوین دیگر مرده است زیرا کشمکش های داخلی مخرب در یک سال و نیم گذشته و هم چنین مسأله مقیاس پذیری که منجر به فورک بیت کوین کش در سال ۲۰۱۷ شد به بیت کوین ضربه سختی زده است.

فینمن بیان کرد که ممکن است یک یا دو روند صعودی دیگر برای بیت کوین وجود داشته باشد اما به طور کل سایر پروژه ها نظیر اتریوم و زی کش شانس موفقیت بیشتری دارند.

روند قیمت بیت کوین در روز گذشته بدون تغییر بود. ماه فوریه، ماه طاقت فرسایی بوده است، هرچند شاهد رشد ۲۵ درصدی نیز بود.