میان شماره بلاک و قیمت بیت‌کوین همبستگی وجود دارد!

میان شماره بلاک و قیمت بیت‌کوین همبستگی وجود دارد!
خلاصه اخبار

طرح یک ایده جیمی سونگ(Jimmy Song)، توسعه‌دهنده‌ی محبوب بیت‌کوین در حساب کاربری توییتر خود از کاربران پرسید که ایا رابطه‌ای میان شماره بلاک و قیمت بیت‌کوین وجود دارد. در توییت وی می‌خوانیم: «ایا شخصی نموداری تهیه کرده است که در محور عمودی قیمت بیت‌کوین را در مقیاس دلار امریکا و در محور افقی شماره بلاک‌ها …

به گزارش سیگنال به نقل از کوینیت،

طرح یک ایده

جیمی سونگ(Jimmy Song)، توسعه‌دهنده‌ی محبوب بیت‌کوین در حساب کاربری توییتر خود از کاربران پرسید که ایا رابطه‌ای میان شماره بلاک و قیمت بیت‌کوین وجود دارد. در توییت وی می‌خوانیم:

«ایا شخصی نموداری تهیه کرده است که در محور عمودی قیمت بیت‌کوین را در مقیاس دلار امریکا و در محور افقی شماره بلاک‌ها را در عوض زمان نشان دهد؟»

کاربری با نام PlanB که یک تحلیلگر محبوب رمزارزی است، نشان داد که در واقع یک رابطه‌ی مثبت میان قیمت بیت‌کوین و شماره بلاک وجود دارد.

این نمودار نشان می‌دهد از زمان پیدایش بلاک اصلی نمودار در وضعیت صعودی قرار دارد. این نمودار با در نظر گرفتن رویداد نصف شدن پاداش استخراج هر بلاک بیت‌کوین(Halving) که در سال ۲۰۲۰ اتفاق خواهد افتاد، ترسیم شده است. به نظر می‌رسد قیمت بیت‌کوین که هم‌اکنون در بالای سطح ۱۰ هزار دلاری قرار دارد، بر روی نمودار تاثیر گذاشته است و با افزایش شماره بلاک نمودار صعودی را ایجاد کرده است.

یکی از شدید‌ترین صعود‌های این نمودار هنگامی که شماره‌ی بلاک از یک میلیون به ۱٫۵ میلیون رسید اتفاق افتاد و پس از ان به شرایط سکون مشاهده می‌شود. بیت‌کوین پس از رسیدن به شماره بلاک ۵ میلیون به بیشینه‌ی قیمتی خود رسید و سپس تا شماره بلاک ۶ میلیون شرایط سکون مشاهده می‌شود.

توییت جاش ریجر

جاش ریجر(Josh Rager)، تحلیلگر محبوب رمزارزی و عضو تیم مشاوره‌ای توکن Bacon و Level Invest در گذشته شرایط صعودی/نزولی را برای بیت‌کوین پیش‌بینی کرده بود. وی توییت کرد:

«زمان مشاهده‌ی نوسان تغییرات قیمت بیت‌کوین. با گذشت زمان محدوده‌های جدید و قیمت شکل می‌گیرد. با شکسته شدن سطح ۱۰,۸۵۰ دلار به بالا روند جدید شکل می‌گیرد. بسته شدن بازار در کمتر از محدوده‌ی ۱۰,۱۸۹ دلار برای بیت‌کوین خوب نیست و احتمال ایجاد شرایط نزولی و کاهش به سطح ۹۸۰۰ دلار را ایجاد می‌کند که محدوده‌ی حمایتی محسوب می‌شود.»

در زمان نگارش این مقاله بیت‌کوین در سطح ۱۰,۵۹۲ دلار معامله می‌شود که در ۲۴ ساعت گذشته رشد ۲ درصدی داشته است. بیت‌کوین همچنین دارای ارزش بازار ۱۹۲٫۷۶ میلیارد دلار است، حجم معاملات ۲۴ ساعته این رمزارز نیز ۲۰٫۱۱۵ میلیارد دلار است.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای ارز دیجیتال به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را از کافه بازار دریافت نمایید.
برچسب‌ها