موفقیت رمزارزها در هفته گذشته

موفقیت رمزارزها در هفته گذشته
خلاصه اخبار

هفته گذشته بازار رمزارزها با روند صعودی و نویدبخش روبرو شد که کمک شایانی به تثبیت موقعیت بیت‌کوین و سایر رمزارزها در ماه اوت کرد.

در حال حاضر بیت کوین در موقعیتی بسیار امیدوارکننده‌تر از ماه پیش قرار گرفته و آمادگی تحولی دیگر را دارد. این تحول می‌تواند جهشی به سوی گذر از مرز قیمت 20.000 دلار باشد. اگرچه باید درنظر داشت که درحال‌حاضر قیمت بیت‌کوین حدود 11.000 دلار بوده و برای رسیدن به قیمت 20.000 دلار راهی طولانی پیشِ رو دارد، در واقع می‌توان گفت بیت‌کوین تاکنون تنها نیمی از مسیر را طی کرده است.

از آن‌جا که درحال‌حاضر بازارها به شدت بی‌ثبات و نوسانی هستند، ممکن است روند صعودی به‌طور ناگهانی به سیر نزولی تبدیل شده و قیمت‌ها کاهش یابند. بنابراین بازار بسیار پرریسک بوده و شواهد حاکی از وجود عدم اطمینان برای سرمایه‌گذاری در حوزه رمزارزها است. انتظار می‌رود تا هفته آینده اصلاحاتی در بازار صورت بگیرد که به معنی سقوط مجدد ارزش بیت‌کوین و سایر رمزارزها خواهد بود. با توجه به افزایش قیمت در هفته گذشته، این روند کاهشی می‌تواند شیب تندی داشته باشد. برای مثال رسیدن به قیمتی حدود 10,000 دلار دور از انتظار نمی‌باشد.

بنابراین اگر تصمیم به سرمایه‌گذاری در حوزه رمزارزها دارید حتما تحقیقات لازمه را انجام داده و پولی را به سرمایه‌گذاری در این حوزه اختصاص دهید که توانایی از دست دادن آن ‌را داشته باشید. تا هنگامی که ارزش بیت‌کوین در سطوح بالا قرار دارد، احتمال کاهش قیمت آن بیشتر است.

بسیاری از مردم، متخصصان و تجار بر این باورند که افزایش اخیر در ارزش رمزارزها ناشی از سیر نزولی بازار ارزهای بین‌المللی است. ارزهای فیات همچون پوند انگلستان و یوان چین به دلیل تنش‌های سیاسی جاری، نرخی کاهشی را تجربه کرده‌اند. متخصصان معتقدند این روندها باعث توجه‌ مردم به سایر ابزارهای نگهداری پول خواهد شد و به این ترتیب، با درنظر گرفتن ارزش کاهنده ازرهای فیات، احتمال رکود یا ورشکستگی بانک‌ها افزایش می‌یابد. از آن‌جا که بیت‌کوین هنوز زیرنظر دولت‌ها نیست، به عنوان «مأمنی امن» برای نگهداری پول در طول دورۀ آشفتگی‌های سیاسی مطرح است و همین نیز دلیل روی آوردن مردم به آن می‌باشد.

هم‌اکنون، ما بازار را با دقت تحت نظر خواهیم داشت چراکه هیچ‌کس نمی‌داند فردا چه اتفاقی در بازار رخ خواهد داد. اما درصورت هرگونه تغییر و نوسان، درصورتی‌که سوابق بازار را به دقت بررسی کرده و سپس سرمایه‌گذاری نمایید، همچنان شانس بهره‌برداری از موفقیت‌های بازار را خواهید داشت.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای ارز دیجیتال به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را از کافه بازار دریافت نمایید.