موسسه پژوهشی دگوسا: قیمت طلا تا 2020 به 1690 دلار خواهد رسید

موسسه پژوهشی دگوسا: قیمت طلا تا 2020 به 1690 دلار خواهد رسید
خلاصه اخبار

به گزارش سیگنال به نقل از اتحادیه طلا، تحلیلگران موسسه دگوسا بر این باورند که قیمت جهانی هر اونس طلا تا 2020 میلادی به بیش از 1690 دلار خواهد رسید و قیمت هر اونس نقره نیز به مرز 23 دلار می رسد. بر اساس این گزارش تحلیلگران موسسه دگوسا معتقدند که افت قیمت طلا در […]

به گزارش سیگنال به نقل از اتحادیه طلا، تحلیلگران موسسه دگوسا بر این باورند که قیمت جهانی هر اونس طلا تا 2020 میلادی به بیش از 1690 دلار خواهد رسید و قیمت هر اونس نقره نیز به مرز 23 دلار می رسد.

بر اساس این گزارش تحلیلگران موسسه دگوسا معتقدند که افت قیمت طلا در روزهای اخیر پس از شکستن مقاومت 1500 دلاری، یک مساله طبیعی است. حمایت اولیه قیمت طلا در شرایط کنونی 1480 دلار و حمایت قیمت نقره نیز 16.80 دلار خواهد بود.

تحلیلگران بر این باورند که نگرانی درباره احتمال رکود اقتصادی جهان و تشدید جنگ تجاری بین امریکا و چین می تواند عامل مهمی برای افزایش تقاضا و قیمت طلا باشد.

از سوی دیگر کاهش نرخ بهره فدرال رزرو امریکا می تواند موجب شود تا سایر بانک های مرکزی جهان از جمله اروپا نیز نرخ بهره را کاهش دهند.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای طلا و سکه به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را از کافه بازار دریافت نمایید.
برچسب‌ها