مهلت قانونی عرضه پتروشیمی نوری تمام شد

مهلت قانونی عرضه پتروشیمی نوری تمام شد
خلاصه اخبار

با اتمام یافتن مهلت قانونی عرضه اولیه پتروشیمی نوری این شرکت برای عرضه در بورس باید مجددا از ابتدا تمامی مراحل پذیرش را طی کند.

به گزارش سیگنال به نقل از رادیو سهام، با اتمام یافتن مهلت قانونی عرضه اولیه پتروشیمی نوری این شرکت برای عرضه در بورس باید مجددا از ابتدا تمامی مراحل پذیرش را طی کند.

درحالی اهالی بازار سرمایه برای ورود پتروشیمی نوری به بورس لحظه شماری می کنند که منابع آگاه خبر از منتفی شدن عرضه اولیه سهام این پتروشیمی را دادند.

مردادماه سال گذشته بود که مدیرعامل هلدینگ خلیج فارس خبر از عرضه اولیه سهام پتروشیمی نوری را تا پایان شهریور ۹۷ داد.پس از آن بود که اهالی بازار سرمایه شمارش معکوس برای پهن کردن فرش قرمز جهت حضور این پتروشیمی را آغاز کردند.

اما پس از کش و قوس های فراوان، نهایتا امروز یک منبع آگاه به اقتصادآنلاین خبر داد که این عرضه اولیه منتفی شده است.وی دلیل این موضوع را عدم حصول توافق بر سر قیمت عرضه سهام بین هلدینگ خلیج فارس و سازمان بورس اعلام کرد.

البته گفتنی است دیروز آخرین مهلت قانونی عرضه اولیه نماد پتروشیمی نوری در بورس اوراق بهادار بود و پس از این تاریخ می بایست این شرکت مجددا مراحل درج نماد و پذیرش در بورس را طی کند.

در این رابطه معاون بازار سازمان بورس گفت: این شرکت ۳۰۰ میلیارد تومانی در حالی بعد از اتمام مهلت ۶ ماهه، تمدید زمان دو ماهه برای عرضه اولیه سهام این شرکت انجام شده بود که به دلیل عدم رعایت برخی الزامات و تعهدات، زمینه عرضه اولیه سهام فراهم نشد.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات آموزش بورس به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را از کافه بازار دریافت نمایید.

برچسب‌ها