معامله بیش از ۵۳۲۴۰ میلیارد ریال اوراق بهادار در بورس تهران

معامله بیش از ۵۳۲۴۰ میلیارد ریال اوراق بهادار در بورس تهران
خلاصه اخبار

به گزارش سیگنال به نقل از پایگاه خبری بازار سرمایه، به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، به نقل از شرکت بورس، در پایان معاملات هفته منتهی به ۱۶ مردادماه ۹۸، شاخص کل با ۲۸ / ۰ درصد افزایش به رقم ۲۵۵۱۶۳ واحد رسید. در عین حال، شاخص کل با ۷۱۸ واحد افزایش نسبت به […]

به گزارش سیگنال به نقل از پایگاه خبری بازار سرمایه،

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، به نقل از شرکت بورس، در پایان معاملات هفته منتهی به ۱۶ مردادماه ۹۸، شاخص کل با ۲۸ / ۰ درصد افزایش به رقم ۲۵۵۱۶۳ واحد رسید. در عین حال، شاخص کل با ۷۱۸ واحد افزایش نسبت به هفته قبل، به رقم ۲۵۵۱۶۳ واحد رسید
.

شاخص کل هم وزن با ۳۳۱۵ واحد افزایش معادل ۳۵ / ۵ درصد  به رقم ۶۵۳۳۱ واحد را به نمایش گذاشت.

شاخص بازار اول با ۷۵۱ واحد کاهش به رقم ۱۸۵۹۱۲ واحد رسید و شاخص بازار دوم با ۷۱۱۴ واحد افزایش عدد ۵۱۶۸۳۵ واحد را تجربه کرد. به این ترتیب شاخص بازار اول ۴۰ / ۰  درصد کاهش و شاخص بازار دوم با ۴۰ / ۱ درصد افزایش نسبت به هفته قبل همراه شدند.

در ۵ روز کاری  این هفته، ارزش کل معاملات اوراق بهادار به ۵۳۲۴۰ میلیارد ریال بالغ شد که نسبت به هفته قبل ۲۵ درصد افزایش یافت.

همچنین تعداد ۱۳۳۱۹ میلیون انواع اوراق بهادار در بیش از یک میلیون و ۴۴۴ هزار دفعه مورد معامله قرار گرفت و به ترتیب ۲۵ درصد و ۲۸ درصد افزایش را نسبت به هفته گذشته تجربه کردند.

این درحالی است که  تعداد ۱۹۴ میلیون واحد از صندوق های سرمایه گذاری قابل معامله در بورس تهران به ارزش کل بیش از ۲۰۱۰ میلیارد ریال مورد معامله  قرار گرفت.

در بازار بدهی که اوراق مشارکت، گواهی سپرده و صکوک معامله می شود، تعداد ۲ میلیون و ۱۰۰ هزار برگه اوراق مشارکت به ارزش کل بیش از ۲۱۴۱ میلیارد ریال معامله شد.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای سهام به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را از کافه بازار دریافت نمایید.
برچسب‌ها