امکان معامله استیبل کوین ها در شبکه کاردانو

امکان معامله استیبل کوین ها در شبکه کاردانو

مانند بسیاری از ارزهای دیجیتال اصلی، کاردانو (Cardano) در هفته گذشته در وضعیت قرمز معامله شده است، اما پس از آخرین توسعه که منجر به ورود تتر (Tether) و USD Coin (USDC) به بلاک چین شد، جریان ممکن است به زودی تغییر کند.

به طور خاص، طبق گفته چارلز هاسکینسون، بنیانگذار بلاک چین که در 12 آوریل این اطلاعیه را منتشر کرد، دو استیبل کوین اصلی از طریق صرافی غیرمتمرکز کریپتو (DEX) WingRiders به شبکه کاردانو پیوسته اند.

برای تحقق این امر، WingRiders از پروتکل لایه 2 در شبکه اصلی، بنیاد Milkomeda، کمک گرفته است و در صفحه توییتر خود بیان می کند:

“از طریق مشارکت ما با Milkomeda WingRiders، در هنگام راه اندازی، استیبل کوین ها و نقدینگی را از طریق پل Milkomeda به ارمغان می آورد.”

با استفاده از زنجیره جانبی Milkomeda Bridge و ماشین مجازی اتریوم آن (EVM)، کاربران می‌توانند برای اولین بار USDT و USDC را در Cardano معامله کنند و به آن‌ها اجازه می‌دهد از نقش تبلیغ شده استیبل کوین‌ها به عنوان دارایی امن در برابر نوسانات بازار بهره ببرند.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.