نیازی به عذرخواهی برای مصرف انرژی توسط بیت کوین نیست

نیازی به عذرخواهی برای مصرف انرژی توسط بیت کوین نیست

اینفلوئنسر و پادکستر بیت کوین آنتونی پومپ پومپلیانو گفت که نیازی به «عذرخواهی» برای مصرف انرژی بیت کوین نیست، زیرا «چیزهای مهم در جهان از انرژی استفاده می کنند».

او این اظهارات را در مصاحبه ای در 27 دسامبر در برنامه خبری و گفتگوی صبحگاهی CNBC، با جو کرنن بیان کرد.

در طول این مصاحبه، او ادعا کرد که بسیاری از مردم به نکات کلیدی در مبحث آب و هوایی علیه اکوسیستم بیت‌کوین (BTC) توجهی ندارند، به ویژه از نظر مقایسه با ارزهای فیات مانند دلار آمریکا.

یک رابطه خطی بین مصرف انرژی و سیستم دلار وجود دارد، برای حمایت از کاربران بیشتر و تراکنش‌های بیشتر، نیاز به مصرف انرژی بیشتر، مراکز داده بیشتر، شعب بانک‌های بیشتر، دستگاه‌های خودپرداز بیشتر داریم.

وی افزود: “بلاک چین بیت کوین رابطه خطی یکسانی با مصرف انرژی ندارد، زیرا صرف نظر از تعداد تراکنش های هر بلاک، انرژی مصرف شده توسط هر بلوک یکسان است. همانطور که بیت کوین مقیاس پذیرتر می شود، کارآمدتر می شود زیرا می توانید ارزش اقتصادی بیشتری به هر یک از این بلوک ها اضافه کنید.

بیت کوین 8 برابر انرژی گوگل و فیسبوک مصرف می کند

این مصاحبه همزمان با انتشار تحقیقات جدیدی از Trading Platforms پخش شد که نشان داد مصرف انرژی اکوسیستم بیت کوین (BTC) هشت برابر میزان مصرف انرژی شرکت گوگل و فیس بوک است.

در این گزارش آمده است که ترس ها زیادی در میزان برقی که چنین بخش کوچکی مصرف می کند به وجود آمده است.

بر اساس شاخص مصرف برق بیت کوین، اکوسیستم بیت کوین سالانه 125.04 تراوات در ساعت مصرف می کند این مقدار مشابه مصرف انرژی در کشور کوچکی مانند شیلی یا فیلیپین است.

بحث پیرامون مصرف انرژی BTC بسیار جدید نیست و بعید است که به این زودی حل شود.

همانطور که قبلا گزارش شده بود، گروه سرمایه گذاری دیجیتال نیویورک تخمین می زند که استخراج بیت کوین تا سال 2030 0.9 درصد از انتشار کربن جهانی را تشکیل می دهد.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.