مسدودسازی تبلیغات پرداخت با بیت کوین رستوران استرالیایی در فیسبوک !

مسدودسازی تبلیغات پرداخت با بیت کوین رستوران استرالیایی در فیسبوک !
خلاصه اخبار

رستوران استرالیایی اوریجین کباب (Origin Kebabs) قصد داشت اعلام کند که به تازگی امکان پرداخت با بیت کوین در چهار شعبه این رستوران فراهم شده است.

در همین حال شبکه اجتماعی فیس بوک این رستوران استرالیایی را از تبلیغ بر روی پلتفرم خود منع نموده است. این رستوران – واقع در کویینزلند – در پستی اعلام کرد:

” ما سعی کردیم در پخش این خبر که ما بیت کوین را قبول می کنیم سرعت ببخشیم، اما این چیزی هست که فیس بوک باید درباره آن توضیح دهد.”

در واقع این اعلامیه به اخطاری اشاره می کند که در هنگام بارگذاری این آگهی از سوی فیس بوک اعمال شد:

“محصولات و خدمات مالی از جمله عرضه اولیه سکه (ICO) اغلب با شیوه های تبلیغاتی گمراه کننده همراه است.”

این در حالیست که اوریجین کباب یک عرضه اولیه نیست. این هشدار عنوان می کند:

” برای تبلیغاتی که ارز دیجیتال و محصولات و خدمات مرتبط آن را تبلیغ می کنند، شرکت یا فرد تبلیغ کننده ابتدا باید مجوز کتبی اولیه ما برای این کار را دریافت کند.”

بنابراین، اوریجین کباب زمانی می تواند در این زمینه تبلیغات کند که مجوزی از وب سایت مارک زاکربرگ دریافت کند. این امر برای موجودیتی متمرکز مثل فیس بوک که داده ها را کنترل می کند می تواند خوب باشد. اما نمی تواند برای آینده فیس کوین که به عنوان یک سیستم غیرمتمرکز عمل می کند، مناسب باشد.

فیس بوک سیاست خود در این باره را در ماه ژوئن سال گذشته بروزرسانی کرد:

” در شروع روز 26 ژوئن سال 2018، ما خط مشی خود را بروزرسانی می کنیم و براساس آن اجازه  تبلیغات در زمینه ارز دیجیتال و موارد مرتبط با آن از سوی تبلیغ کنندگانی که از قبل تایید شده اند، را می دهیم. اما همچنان به منع کردن آگهی های مبتنی بر بیناری آپشن (گزینه های دودویی) عرضه اولیه ادامه خواهیم داد.”

پیشنهادات طرفداران اوریجین کباب

مسدودسازی تبلیغات پرداخت با بیت کوین رستوران استرالیایی در فیسبوک !

طرفداران اوریجین کباب پیشنهاداتی به این رستوران داده اند، از جمله کاربری نوشته است:

” از ارز مجازی استفاده کن!”

دنبال کننده ای دیگر عنوان کرد:

“دلیل این اتفاق اینه که در متن خودت از کلمه بیت کوین استفاده کردی. فیس بوک بصورت خودکار شما رو به عنوان کلاهبرداری باینری آپشن تشخیص داده، متن مورد نظر آگهی رو داخل یک عکس قرار بده و مطمئن باش بدون هیچ شکی تایید میشه!”

اوریجین کباب بر روی زنجیره بایننس

مسدودسازی تبلیغات پرداخت با بیت کوین رستوران استرالیایی در فیسبوک !

شاید مدیر عامل بایننس ژانگ پنگ ژائو بتواند با مارک زاکربرگ درباره تبلیغات بیت کوین صحبت کند. به علاوه، در صنعت فست فود علاوه بر بیت کوین، می شود از بایننس کوین، اتریوم و لیت کوین نیز استفاده کرد. و دیگر لازم نیست که شما مدت زیادی منتظر فلافل خود بمانید زیرا اوریجین کباب نیز برای انجام تراکنش های سریع خود از تکنولوژی شبکه ی لایتنینگ استفاده می کند.

شرکت TravelbyBit به عنوان شریک تجاری بایننس، بایننس کوین (BNB) را در اوریجین کباب بوجود آورد و پس از آن قصد انتقال پرداخت ها را به زنجیره بایننس دارد. مدیر کل اوریجین کباب – بورهان گوکتاس – در وبلاگ بایننس لایت عنوان کرد:

” بعد از آشنایی با ارز دیجیتال، فهمیدم که باید از این تکنولوژی در کسب و کار خود استفاده کنم. و امضای قرارداد با TravelbyBit نیاز به فکر نداشت. بسیار خوشحالم که اوریجین کباب اولین رستورانی است که از  پرداخت های بایننس ( BNB PAYMENTS ) پس از راه اندازی زنجیره بایننس برای پرداخت ها استفاده می کند.”

برای تمامی استرالیایی های طرفدار بیت کوین، اوریجین کباب در حال حاضر در مکان های زیر ارز دیجیتال را به عنوان روش پرداخت می پذیرد:

  • دانشگاه صنعتی کویینزلند (Queensland University of Technology (QUT
  • Westfield Chermside
  • Broadbeach
  • Eagleby

منبع: ccn.com

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای ارزهای دیجیتال به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را از کافه بازار دریافت نمایید.