مرتفع‌ترین نقطه معامله بیت کوین؛ رکوردی که شکسته شد!

مرتفع‌ترین نقطه معامله بیت کوین؛ رکوردی که شکسته شد!
خلاصه اخبار

به گزارش سیگنال به نقل از ارز دیجیتال، یکی از ارایه‌دهندگان خدمات مالی در سوییس با عنوان Bitcoin Suisse مدعی شده که توانسته رکورد مرتفع‌ترین مکان انجام معامله بیت کوین را بشکند. این شرکت ضمن انتشار ویدیو انجام تراکنش، گفت ان را در راستای اقدامی تبلیغاتی در ۱۳ جولای (۲۲ تیر)، انجام داده است. به […]

به گزارش سیگنال به نقل از ارز دیجیتال،

یکی از ارایه‌دهندگان خدمات مالی در سوییس با عنوان Bitcoin Suisse مدعی شده که توانسته رکورد مرتفع‌ترین مکان انجام معامله بیت کوین را بشکند. این شرکت ضمن انتشار ویدیو انجام تراکنش، گفت ان را در راستای اقدامی تبلیغاتی در ۱۳ جولای (۲۲ تیر)، انجام داده است.

به گزارش کوین تلگراف، در توضیحات این اقدام تبلیغاتی که در توییتر رسمی Bitcoin Suisse منتشر شد امده است که کارکنان این شرکت، معامله را در ارتفاع ۴,۱۶۴ متری از سطح دریا انجام داده‌اند. محل انجام این رویداد که ۷۰ نفر شاهد ان بوده‌اند، منطقه «الپ پنین»، در بین رشته‌کوه الپ و میان مرز سوییس و ایتالیا عنوان شده است:

رکورد بالاترین جدیدی برای بیت کوین (All-Time High)! در روز ۱۳ جولای بیت کوین سوییس موفق شد تا رکوردی جدید در بالاترین ارتفاع از سطح زمین برای معامله بیت کوین در بریثورن سوییس و در ارتفاع ۴۱۶۴ متری از سطح دریا ثبت کند.

حساب کاربری یک استارتاپ با نام «لوف» ضمن تمجید از نواورانه بودن این کار، انرا «کمی غیرمنطقی» خواند.

مرتفع‌ترین نقطه معامله بیت کوین؛ رکوردی که شکسته شد!

ماه می (خرداد) سال گذشته میلادی نیز طی رویدادی مشابه، یک شبکه اجتماعی اوکراینی با نام ASKfm، برای تبلیغ عرضه اولیه سکه خود، قصد داشت تا یک کیف پول سخت افزاری «لجر»، حاوی توکن‌های خودش را بر روی قله اورست قرار دهد که در نهایت منجر به مرگ لم بابو شرپا شد.

ژانویه (بهمن) گذشته نیز کوین تلگراف گزارش کرد که رستوران «کی‌اف‌سی» کانادا محصولی جدید با نام The Bitcoin Bucket of chicken tenders را عرضه کرده که تنها با بیت کوین امکان خرید ان وجود دارد.

شرکت Bitcoin Suisse، ماه جاری نسبت به ثبت و طی‌کردن روال‌های قانونی فعالیت خود، اقدام به همکاری با قانون‌گذاران مالی سوییس کرد.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای ارز دیجیتال به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را از کافه بازار دریافت نمایید.
برچسب‌ها