مذاکره با مجلس برای عرضه سهام سرخابی‌ها در بورس

مذاکره با مجلس برای عرضه سهام سرخابی‌ها در بورس
خلاصه اخبار

رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار گفت: در مورد واگذاری سهام استقلال و پرسپولیس با برخی مشکلات مواجه شده‌ایم که اکنون با مجلس درصدد برطرف کردن آنها هستیم.

به گزارش سیگنال به نقل از دنیای اقتصاد، شاپور محمدی به عرضه سهام استقلال و پرسپولیس در بازار سرمایه اشاره و بیان کرد: سازمان بورس و سازمان خصوصی‌سازی در حال مذاکره و همکاری با مجلس شورای اسلامی به منظور رفع موانع موجود برای واگذاری سهام سرخابی‌ها و ورود هر چه زودتر آنها به بازار سرمایه هستند.وی ادامه داد: در ابتدا باید به‌طور حتم اصلاحی در متن قانون انجام شود تا بتوان آنها را به‌صورت سهامی عام در آورد و از این طریق برای تعداد افرادی که خریدار هستند سهام ایجاد شود.دبیر شورای‌عالی بورس به زمان عرضه سهام استقلال و پرسپولیس به بازار سرمایه هم اشاره و اظهارکرد: زمان آن بستگی به نحوه اصلاح قانون از سوی مجلس دارد، همچنین باید مشخص شود که قانون‌گذار به چه شکلی زمان‌بندی عرضه سهام را تعیین خواهد کرد. وی در پایان با تاکید بر اینکه در قانون باید همه جوانب عرضه سهام سرخابی‌ها به بازار سرمایه در نظر گرفته شود، گفت: همه تلاش ما رفع موانع موجود برای ورود هر چه زودتر سهام سرخابی‌ها به بازار سرمایه است.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای سهام به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را از کافه بازار دریافت نمایید.