مدیر نظارت بازار: 2 ایستگاه معاملاتی و 33 مورد دسترسی برخط سهامداران مسدود شد

مدیر نظارت بازار: 2 ایستگاه معاملاتی و 33 مورد دسترسی برخط سهامداران مسدود شد

به گزارش سیگنال به نقل از بورس اوراق بهادار تهران،

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل بورس تهران، محمد رضا شاه نظری مدیریت نظارت بازار با صدور اطلاعیه ای اعلام کرد: به منظور ارتقای سلامت بازار سرمایه و در راستای صیانت از حقوق سهامداران و با توجه به ماده 7 دستورالعمل انضباطی کارگزاران و ماده 12 دستورالعمل اجرایی معاملات برخط، مدیریت نظارت بازار با توجه به تاثیر قابل ملاحظه برخی اقدامات معامله‌گران بر روند معاملات اقدام به مسدود کردن 2 ایستگاه معاملاتی و 33 مورد دسترسی برخط سهامداران طی هفته جاری از تاریخ 02 / 12/ 99 الی 06 / 12/ 99 کرده است که مواردی از جمله ورود سفارش خرید یا فروش و اقدام معامله در سمت دیگر، حذف نامتعارف سفارش، سفارش‌های متعدد کم حجم و معامله متفاوت با جریان بازار از دلایل این اقدامات بوده و در برخی موارد نیز به کارگزاران مربوطه تذکر داده شده است.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای سهام به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.
نظرات کاربران
  • آقا شب عید است بدبختو بیچاره شدیم . نان نداریمو بدهکار و بیچاره . تو 70 درصد ضرر سهام غشان . پگاه خراسان را به خون کشیدند .فکری بکنید . بابا بعد 4 ماه پول خودمان را بدهید . لطفا . مریض روحیذشده ایم نه خواب داریم نه خوراک

زمان
12:30:35
بعدازظهر
تاریخ
چهارشنبه
1 اردیبهشت 1400