مدیرعامل پی‌پل: بیت کوین به زودی یک «ارز واقعی» خواهد بود!

مدیرعامل پی‌پل: بیت کوین به زودی یک «ارز واقعی» خواهد بود!

به گزارش سیگنال به نقل از کوینیت،

صحبت‌های مدیرعامل پی‌پل

دن شولمن(Dan Schulman) مدیرعامل شرکت خدمات پرداخت پی‌پل(PayPal) در مصاحبه‌ای که روز دوشنبه داشته، اعلام نموده که مزایای بیت کوین به عنوان یک «ارز» در نهایت بر مزیت آن به عنوان «پناهگاه ذخیره‌ی ارزش» غلبه خواهد کرد.

وی در قسمتی از این مصاحبه توضیح داده است که «من فکر می‌کنم که هر روز شاهد کاربرد و مزایای بیشتری از رمزارزها خواهیم بود، روندی که در نهایت باعث می‌شود رمزارز بیت کوین با استقبال گسترده‌ای روبرو شود؛ این رمزارز احتمالاً در به مرور زمان با ثبات‌تر و ارزشمندتر خواهد شد».

این صحبت‌های آقای شولمن درحالیست که شرکت تحت مدیریت وی به عنوان غول خدمات پرداخت جهان در نظر دارد از ابتدای سال آینده به کاربران و مشتریان خود اجازه دهد تا با استفاده از حساب‌های پی‌پل به مبادله و ذخیره‌ی رمزارز بپردازند. در گزارشات مربوط به پذیرش رمزارز توسط پی‌پل همچنین گفته شده که «رمزارزها به عنوان یک ابزار مالی از طرف شرکت پی‌پل در اختیار 28 میلیون کسب و کار سراسر جهان قرار خواهند گرفت».

رمزارزهای بانکی مهم هستند

آقای شولمن در ادامه‌ی صحبت‌های خود همچنین افزود که رمزارز بانکی(CBDC) یک مبحث اجتناب‌ناپذیر است که اکنون آغاز شده و احتمالاً به واسطه‌ی آن شاهد افزایش روز افزون کاربر رمزارزها در جهان خواهیم بود. وی معتقد است که هم رمزارزهای غیرمتمرکز مانند بیت‌کوین و هم رمزارزهای بانکی در آینده نقش مهمی در اقتصاد جهان بر عهده خواهند داشت.

شایان ذکر است که شرکت خدمات پرداخت پی‌پل اخیراً حجم قابل توجهی رمزارز بیت کوین خریداری کرده است. براساس گزارشات منتشر شده در رابطه با این موضوع، نزدیک به 70 درصد تمام بیت کوین‌های استخراج شده طی یک ماه گذشته توسط شرکت پی‌پل خریداری شده و به مجموع دارایی‌های تحت مدیریت این شرکت افزوده شده است.

نظر شما در رابطه با صحبت‌های دن شولمن مدیرعامل فعلی شرکت خدمات پرداخت پی‌پل چیست؟ آیا در آینده‌ای نه چندان دور شاهد به قدرت رسیدن بیت کوین و فراگیر شدن آن به عنوان یک ارز رایج در سراسر جهان خواهیم بود؟ نظرات و پیشنهادات خود را با تیم کوینیت به اشتراک بگذارید.

<!– wp:signal/reference-block {"text":"برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.”,”typeItem”:”crypto”} /–>