مدیرعامل بزرگ‌ترین شرکت مدیریت دارایی جهان نسبت به آینده‌ی بیت کوین خوش‌بین است

مدیرعامل بزرگ‌ترین شرکت مدیریت دارایی جهان نسبت به آینده‌ی بیت کوین خوش‌بین است

به گزارش سیگنال به نقل از کوینیت،

اظهار نظر لری فینک

طبق گزارشاتی که روز سه‌شنبه منتشر شده است، آقای لری فینک(Larry Fink) مدیرعامل شرکت مدیریت دارایی بلک‌راک(BlackRock) اعلام نموده که «بیت کوین توانسته توجه‌ی بسیاری از مردم سراسر جهان را به خود جلب کند، این درحالیست که بازار رمزارزها در مقایسه با سایر بازارهای موجود همچنان نسبتاً ناچیز به شمار می‌آید».

BlackRock بلک‌راک
بلک‌راک

آقای فینک در گفتگوی خود با مارک کارنی(Mark Carney) رئیس سابق بانک مرکزی انگلستان، توضیح داد که کلاس دارایی‌های رمزارز نوپا ممکن است در آینده‌ای نه چندان دور «به دارایی بازارهای جهانی» تبدیل شود.

وی همچنین افزود که وجود یک ارز دیجیتال که قابلیت تاثیرگذاری بر دلار ایالات متحده را داشته باشد، باعث خواهد شد که در مقیاس جهانی ارزش دارایی‌های مبتنی بر دلار از دید سرمایه‌گذاران کاهش یابد. وی همچنین این پرسش را مطرح کرد که آیا این ارز دیجیتال می‌تواند نیاز ما به دلار به عنوان یک ارز ذخیره را هم کاهش دهد؟

اینگونه اظهار نظر از طرف مدیرعامل یک موسسه‌ی مالی متمرکز بسیار کمیاب است. البته پیش از این نیز افراد سرشناس دیگری در حوزه‌ی اقتصاد متمرکز از جمله استنلی درانک‌میلر(Stanley Druckenmiller) و پائول تودور جونز(Paul Tudor Jones) مدیران چندین شرکت سرمایه‌گذاری و مدیریت دارایی چند ده میلیارد دلاری نیز رویکرد مثبت نسبت به صنعت رمزارز به ویژه بیت کوین داشته باشند.

شایان ذکر است که شرکت مدیریت دارایی بلک‌راک با در اختیار داشتن 7/4 تریلیون دلار دارایی تحت مدیریت، اکنون بزرگ‌ترین شرکت مدیریت دارایی در جهان محسوب می‌شود.

نظر شما در رابطه با رویکرد مدیرعامل یکی از بزرگ‌ترین موسسات مالی متمرکز جهان نسبت به رمزارز بیت‌کوین چیست؟ چه چیز باعث شده که علی‌رغم تهدید جدی اقتصاد متمرکز توسط رمزارزهای غیرمتمرکز، افراد سرشناس حوزه‌ی مالی رویکرد مثبتی داشته باشند؟ نظرات خود را با تیم کوینیت به اشتراک بگذارید.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.