«مداران» در مناقصه ۳۶ میلیارد تومانی برنده شد

«مداران» در مناقصه ۳۶ میلیارد تومانی برنده شد
خلاصه اخبار

به گزارش سیگنال به نقل از رادیو سهام، داده پردازی ایران در یک مناقصه با موضوع فروش، نصب و راه اندازی، آموزش و گارانتی تجهیزات رده بزرگ برنده شد.  پس از بازگشایی پاکات داده پردازی ایران در مناقصه در تاریخ ۹۸/۰۷/۰۹ و پس از بررسی های مناقصه گذار و پیگیری های «مداران» نتیجه مناقصه به […]

به گزارش سیگنال به نقل از رادیو سهام، داده پردازی ایران در یک مناقصه با موضوع فروش، نصب و راه اندازی، آموزش و گارانتی تجهیزات رده بزرگ برنده شد.

 پس از بازگشایی پاکات داده پردازی ایران در مناقصه در تاریخ ۹۸/۰۷/۰۹ و پس از بررسی های مناقصه گذار و پیگیری های «مداران» نتیجه مناقصه به صورت رسمی به داده پردازی ایران ابلاغ و پیش نویس قرارداد جهت امضاء ارسال شد.

مبلغ قرارداد ۳۵٫۹ میلیارد تومان است که حدود ۳۳ میلیارد تومان از آن در سال جاری تحقق خواهد یافت. تاثیرات این قرارداد در پیش بینی سال ۹۸ در گزارش تفسیری حسابرسی شده ۶ ماهه منتهی به ۹۸/۰۶/۳۱ منعکس میشود. موضوع مناقصه فروش، نصب و راه اندازی، آموزش و گارانتی تجهیزات رده بزرگ اعلام شد.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای سهام به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.