محقق مشهور بیت کوین: تمام جهان به بیت کوین نیازمند خواهند شد

محقق مشهور بیت کوین: تمام جهان به بیت کوین نیازمند خواهند شد
خلاصه اخبار

آندریاس آنتونوپولوس در روز ۴ آوریل (۱۵ فروردین) در کنفرانس دکونومی (Deconomy) که در سئول در حال برگزاری است گفت زمانی که برنامه‌های ناشناخته توسعه یابند، کره جنوبی و تمام جهان به بیت کوین نیاز خواهد داشت.

به گزارش سیگنال به نقل از ارزدیجیتال، کارآفرین و مربی مشهور و برجسته‌ی بیت کوین، در سخنرانی خود در این مراسم یک تغییر اساسی و بنیادی را در سطح جهان با وجود بیت کوین پیش‌بینی کرد.

آنتونوپولوس اظهار داشت که پادشاه دنیای ارزهای دیجیتال، جایگاه سیستم فعلی بانکداری مبتنی بر فیات را غصب می‌کند؛ اما تنها پس از توسعه نسل بعدی موارد استفاده، نیاز واقعی جهانی به بیت کوین برای مصرف‌کننده معمولی و متوسط آشکار خواهد شد.

او به طور خلاصه گفت، آن‌چه که ما امروز انجام می‌دهیم تلاش برای شبیه‌سازی سیستم موجود با واسطه‌ها و تمرکز کمتر است. به طوری که می‌توانیم به سرعت فراتر رویم و شروع به اجرای برنامه‌هایی کنیم که با وجود سیستم مالی متمرکز فعلی کاملا غیرممکن است. آنتونوپولوس افزود:

و پس از آن، و تنها پس از آن، کره‌ای‌ها به ارز دیجیتال نیاز خواهند داشت.

آنتونوپولوس بر این واقعیت تاکید کرد که در مقایسه با تصویر آرمانی و خیالی آینده، کاربرد فعلی ارز دیجیتال در حد یک سرگرمی و یا محصول ناامیدی از بانک‌ها باقی می‌ماند.

با توجه به گفته های الکس دی وریس (Alex de Vries)، یک متخصص بلاک چین در شرکت حسابرسی PwC، انرژی تجدید پذیر، مشکل پایداری بیت کوین را حل نخواهد کرد.


در حال حاضر، تنها بخش کوچکی از مصرف‌کنندگان از بیت کوین استفاده می‌کنند، او اذعان دارد با توجه به دشواری کلی ارز دیجیتال و دانش فنی لازم برای ذخیره‌سازی و انجام تراکنش موفقیت‌آمیز آن، این موضوع منطقی است.

ارزهای دیجیتال و بلاک چین‌های باز تنها در مکان‌هایی که درد استفاده از سیستم‌های مالی فعلی بسیار شدید است و مردم مجبور به استفاده از چیزهایی هستند که درک و تامین امنیت آن دشوار است، برنامه‌هایی که بسیار ضعیف طراحی شدند و از عبارات و لغات سخت و نامفهوم استفاده کردند، پذیرفته شده‌اند.

با این وجود، از نظر او با پیشرفت‌های در حال انجام، قرار است بیت کوین حداقل از سیستم‌های پرداخت موجود مانند ویزا و مسترکارت پیشی بگیرد.

ما آمادگی این را داریم تا به ظرفیتی معادل ده هزار برابر ظرفیت آن‌ها دست یابیم. آنتونوپولوس افزود، یافته‌هایی از یک گزارش که بیت کوین را به عنوان آینده پرداخت‌ها معرفی کرده در اوایل هفته جاری منتشر شد.

بر اساس پیش‌بینی تحقیقی از شرکت نرم‌افزاری DataLight، راه‌حل‌های مقیاس‌پذیری برای بیت کوین باید به آن برای رسیدن به جایگاه برتر در سیستم پرداخت جهانی در ده سال آینده کمک کند.

منبع: ارزدیجیتال