متاورس در سال 2022 چگونه خواهد بود؟

متاورس در سال 2022 چگونه خواهد بود؟

یات سیو (Yat Siu) رئیس  Animoca Brandsمعتقد است مهاجرت انبوه به “متاورس‌های باز” اتفاق خواهد افتاد این در حالی است که “متاورس‌های بسته” شکست می خورند.

یات سیو

بنیانگذار و رئیس شرکت بازی های بلاک چین یونیکورن است که دفتر مرکزی آن در هنگ کنگ قرار دارد.

 سیو، پیشگام در صنعت بازی، کار خود را در آتاری آلمان در اوایل دهه 1990 آغاز کرد. پس از آن اولین ارائه‌دهنده صفحه وب و ایمیل رایگان را در آسیا با Cybercity/Freenation در سال 1995 تأسیس کرد.وی همچنین بنیانگذار و مدیر عامل شرکت ارائه دهنده نرم‌افزارOutblaze است.

پیش بینی ها برای سال 2022

مهاجرت انبوه متاورس

زمانی که فیس‌بوک اعلام کرد که متا و به نوعی متاورس خواهند بود مردم به این حوزه روی آوردند.

 وقتی به کل نمودار پذیرش نگاه می کنید، متوجه خواهید شد که ما در چرخه پذیرش اولیه هستیم، و بسیار بسیار سریع در حال حرکت به سمت بالا این چرخه در حرکت هستیم به طوری که حتی در میان محافل غیر مالی، افرادی دارید که در مورد پتانسیل متاورس صحبت می کنند.

هیچ برنده ای در فتح متاورس وجود نخواهد داشت

“من فکر نمی کنم که در این حوزه یک برنده وجود داشته باشد.

در واقع، اگر یکی وجود داشته باشد، بسیار ناامیدکننده خواهد بود، زیرا در این صورت تنوع ، حق انتخاب و… از بین خواهد رفت.»

مالکیت دیجیتال تعیین خواهد کرد که متاورس باز چیست

برای من، هدف بزرگ متاورس باز است یعنی ما می‌توانیم دقیقاً به همان شیوه‌ای که در دنیای فیزیکی زندگی می‌کنیم از نظر نوآوری و ایده‌ها و خلق چیزهای جدید در متاورس نیز انها رابسازیم و مالک آن باشیم.

بعضی از شرکت‌ها قصد دارند به سمت متاورس بسته حرکت کنند که از نظر من شکست خواهند خود زیرا شما در متاورس بسته مالک چیزهایی که خلق کرده‌اید نیستید اما در متاورس باز مانند زندگی عادی شما در فضایی امن مالک تمام دارایی های خود خواهید بود.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.