مارک کوبان ،سرمایه‌گذار و کارآفرین میلیاردر، نسبت به ارتقای اتریوم خوش بین است

مارک کوبان ،سرمایه‌گذار و کارآفرین میلیاردر، نسبت به ارتقای اتریوم خوش بین است

مارک کوبان، سرمایه‌گذار و کارآفرین میلیاردر، می‌گوید که نسبت به ارتقای اتریوم که شبکه را به سمت بهره‌وری انرژی بیشتر می‌برد، «بسیار خوش‌بین» است.

کوبان مالک اکثریت تیم بسکتبال حرفه ای دالاس ماوریکس، و همچنین یکی از “کوسه ها” در نمایش واقعیت بسیار محبوب “Shark Tank” (که در شبکه تلویزیونی ABC پخش می شود) است.

انتظار می‌رود این ارتقا که «ادغام» نامیده می‌شود اواخر تابستان امسال منتشر شود و نشان‌دهنده گذار برای بلاک چین به سمت پایداری بیشتر و بهبود زیرساخت‌ها باشد. کوبان در مصاحبه ای با Fortune، این ارتقا را گامی مهم برای آینده اتریوم خواند.

کوبان مزیت ارتقا مکانیسم اجماع اتریوم از اثبات کار (PoW) به اثبات سهام (PoS) را برجسته کرد. او گفت که این انتقال اتریوم را سازگارتر با محیط زیست می کند، به خصوص در مقایسه با بیت کوین و سایر دارایی های دیجیتال که هنوز بر اساس اثبات کار کار می کنند.

این انتقال میزان مصرف اعتبارسنجی‌های برق برای حفظ شبکه را کاهش می‌دهد و برخی تخمین‌ها می‌گویند که نیازهای انرژی تا ۹۹ درصد با اثبات سهام کاهش می‌یابد.

کوبان همچنین خاطرنشان کرد که ارتقای “Merge” باید به افزایش کمبود اتریوم تبدیل شود، زیرا در طول زمان سکه های کمتری ضرب می شود. این میلیاردر همچنین انتظار دارد که اتریوم پس از ارتقاء، سود سازمانی بیشتری دریافت کند.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.