لیست شدن ریپل در صرافی کوین بیس؛ نقض قوانین این صرافی!

لیست شدن ریپل در صرافی کوین بیس؛ نقض قوانین این صرافی!
خلاصه اخبار

گزارش ها حاکی از آن است که ریپل یکی از قوانین لیست شدن در صرافی کوین بیس را نقض کرده است. این اتفاق حتی در صورتی است که این صرافی ارزهای دیجیتال، پشتیبانی از آلتکوین ها را به پلتفرم پرو خود اضافه کند.

به گزارش سیگنال به نقل از میهن بلاکچین، گزارش شرکت تحقیقاتی در حوزه بلاکچین دیار (Diar) در تاریخ ۲۶ فوریه بیان می‌کند که ریپل یکی از لازمه های لیست شدن در پلتفرم کوین بیس را نقض کرده است.

کوین بیس در چارچوب دارایی های دیجیتال خود به صراحت بیان می‌کند که میزان سهم تحت مالکیت تیم توسعه دهنده باید مقدار جزیی باشد، در حالی که بر اساس گزارش دیار (Diar)، حدود ۶۰ درصد موجودی XRP در اختیار ریپل است.

کوین بیس پرو که پلتفرم حرفه ای مبادلات کریپتو و خدمات کیف پول واقع در آمریکا است، از تاریخ ۲۵ فوریه پشتیبانی از توکن ریپل (XRP) را اعلام‌ کرد. کوین بیس در بیانیه خود اعلام کرد که مبادلات توکن ریپل به طور کامل در کشورهای آمریکا، کانادا، اتحادیه اروپا، بریتانیا، سنگاپور و استرالیا در دسترس مشتریان قرار خواهد داشت و هم چنین در صدد این است که در آینده نزدیک، خدمات خود را به کشورهای بیشتری گسترش دهد.

لیست شدن توکن ریپل در کوین بیس پرو اخیرا در صدر خبرگزاری ها است. این کوین یکی از بیشترین پیشرفت ها را داشته است و در تاریخ ۱۹ فوریه پس از کاهش جزیی از قیمت ۰.۳۴۱ دلار به ۰.۳۳۷ دلار رسید.

ماه گذشته شرکت تحلیلی کریپتوی مساری (Messari) گزارشی منتشر کرد که در آن عنوان کرد ارزش بازار توکن ریپل (XRP) حدود ۶ میلیارد دلار بیشتر از ارزش واقعی آن بیان شده است و یا به عبارتی دیگر حباب دارد. این گزارش خاطر نشان کرد که موجودی در گردش توکن XRP حدود ۴۸ درصد بیشتر از موجودی واقعی تخمین زده شده است و ارزش بازار واقعی آن به جای ۱۳ میلیارد دلار، حدود ۶.۹ میلیارد دلار است.

طبق گزارش سه ماهه چهارم سال ۲۰۱۸ ریپل، این شرکت در سال گذشته ۵۳۵.۵۶ میلیون دلار توکن ریپل (XRP) فروخته است. در سه ماهه چهارم سال ۲۰۱۸، حدود ۳ میلیارد توکن XRP از طریق اسکرو کریپتو عرضه شد که ۲.۴ میلیارد توکن برگشت داده شد. طبق این بیانیه، ۶۰۰ میلیون توکن باقی مانده که به اسکرو برگشت داده نشد به طرق مختلف برای کمک به پشتیبانی از اکوسیستم XRP مورد استفاده قرار گرفت.

امروز قیمت توکن XRP کاهش ۲.۴۸ درصدی داشت و قیمت آن به ۰.۳۱۹ دلار رسید.