لیبرمن خطاب به نتانیاهو:«سگی که پارس می‌کند گاز نمی‌گیرد»

لیبرمن خطاب به نتانیاهو:«سگی که پارس می‌کند گاز نمی‌گیرد»
خلاصه اخبار

به گزارش سیگنال به نقل از تسنیم، «آویگدور لیبرمن» وزیر جنگ پیشین رژیم صهیونیستی روز یکشنبه در واکنش به تهدیدات «بنیامین نتانیاهو» علیه حزب الله لبنان، نخست وزیر رژیم صهیونیستی را به سگی تشبیه کرد که فقط پارس می کند. لیبرمن که با یک شبکه رادیویی رژیم صهیونیستی صحبت می کرد، درباره تهدیدهای اخیر نتانیاهو […]

به گزارش سیگنال به نقل از تسنیم، «آویگدور لیبرمن» وزیر جنگ پیشین رژیم صهیونیستی روز یکشنبه در واکنش به تهدیدات «بنیامین نتانیاهو» علیه حزب الله لبنان، نخست وزیر رژیم صهیونیستی را به سگی تشبیه کرد که فقط پارس می کند.

لیبرمن که با یک شبکه رادیویی رژیم صهیونیستی صحبت می کرد، درباره تهدیدهای اخیر نتانیاهو گفت: «سگی که پارس می کند گاز نمی گیرد».

بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی روز یکشنبه در واکنش به سخنان جمعه شب سید حسن نصرالله دبیرکل حزب الله مدعی شد ضربه کوبنده‌ای به حزب الله در صورت ارتکاب هرگونه اشتباه وارد خواهد کرد.

سید حسن نصرالله در سخنان شامگاه جمعه 21 تیرماه به رژیم صهیونیستی هشدار داده بود که در صورتی که اسرائیل جنگ جدیدی را به راه اندازد،مقاومت قادر است تمام مناطق اشغالی تا  ایلات را هدف قرار داده و این رژیم را به عصر حجر برگرداند.

نتانیاهو در نشست روز یکشنبه کابینه رژیم صهیونیستی مدعی شد حزب الله اگر جرات کند به اسرائیل حمله کند، ضربه کوبنده ای به لبنان وارد خواهیم کرد.

نخست وزیر رژیم صهیونیستی در حالی لبنان را به جنگ جدید تهدید کرده که ارتش تحت امر وی  چند روز پیش در پی تیراندازی به یک عضو گردان‌های قسام و شهادت وی، مجبور به عذرخواهی از گروه‌های مقاومت در غزه از ترس واکنش قاطع آنها شده است و به نظر می رسد تهدید امروز وی در واکنش به سخنان جدی سید حسن نصرالله، در چارچوب جنگ روانی و تاثیرگذاری بر افکارعمومی داخلی رژیم صهیونیستی و برای جلب آرای آنها مطرح شده است.