قیمت پوند انگلیس در پایین‌ترین سطح ۲ ساله خود قرار گرفت

قیمت پوند انگلیس در پایین‌ترین سطح ۲ ساله خود قرار گرفت
خلاصه اخبار

به گزارش سیگنال به نقل از اتحادیه طلا، در ۴ روز گذشته، با افزایش وحشت از این که انگلستان بدون توافق تجاری از اتحادیه اروپا خارج شود، پوند انگلیس حدود ۳ درصد در برابر ارزهای مهم جهان سقوط کرده و به پایین‌ترین نرخ ۲۸ ماهه خود رسیده است.  بوریس جانسون، پس از این که رسما نخست‌وزیر […]

به گزارش سیگنال به نقل از اتحادیه طلا، در ۴ روز گذشته، با افزایش وحشت از این که انگلستان بدون توافق تجاری از اتحادیه اروپا خارج شود، پوند انگلیس حدود ۳ درصد در برابر ارزهای مهم جهان سقوط کرده و به پایین‌ترین نرخ ۲۸ ماهه خود رسیده است. 

بوریس جانسون، پس از این که رسما نخست‌وزیر انگلستان شد، در اولین سخنرانی خود در مجلس عوام انگلستان به حل کردن مساله برگزیت تمرکز داشت. اگر دقیق‌تر بگوییم، او تاکید کرد کرد که حتما در ضرب‌الاجل ۳۱ اکتبر، چه با توافق تجاری و چه بدون آن، انگلستان را از اتحادیه اروپا خارج خواهد کرد.

نخست‌وزیر جدید انگلستان روز دوشنبه هم تاکید داشت هیچ مذاکراتی در مورد برگزیت با رهبران اروپا نخواهد داشت، مگر این که اتحادیه اروپا دست از مخالفت برای مذاکره مجدد توافق برگزیت کنونی بردارد. 

نرخ برابری پوند با دلار در معاملات امروز بازارهای اروپا (عصر چهرشنبه به وقت تهران) به ۱.۲۲ رسید. 

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای ارز به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را از کافه بازار دریافت نمایید.
برچسب‌ها