قیمت طلا پس از نشست گروه 20 به کمتر از 1400 دلار رسید

قیمت طلا پس از نشست گروه 20 به کمتر از 1400 دلار رسید
خلاصه اخبار

به گزارش سیگنال به نقل از اتحادیه طلا، قیمت طلا در آغاز مبادلات امروز دوشنبه در بازارهای جهانی تحت تاثیر انتشار اخبار مثبت سیاسی با کاهش همراه شده است. بر اساس این گزارش از سرگیری مجدد مذاکرات تجاری آمریکا و چین از یک سو و دیدار غیر منتظره ترامپ و رهبر کره شمالی تاثیر زیادی […]

به گزارش سیگنال به نقل از اتحادیه طلا، قیمت طلا در آغاز مبادلات امروز دوشنبه در بازارهای جهانی تحت تاثیر انتشار اخبار مثبت سیاسی با کاهش همراه شده است.

بر اساس این گزارش از سرگیری مجدد مذاکرات تجاری آمریکا و چین از یک سو و دیدار غیر منتظره ترامپ و رهبر کره شمالی تاثیر زیادی بر افت قیمت طلا در بازارهای بین المللی داشته است.

قیمت هر اونس طلا امروز با 1.3 درصد کاهش به کمتر از 1394 دلار رسیده است. قیمت طلا در روزهای گذشته به بالاترین سطح خود در 6 سال اخیر رسیده بود و به بیش از 1400 دلار افزایش یافته بود.

گمانه زنی های مربوط به کاهش نرخ بهره فدرال رزرو آمریکا طی ماه های آینده تاثیر زیادی بر افزایش قیمت طلا در روزهای گذشته داشته است.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای طلا و سکه به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را از کافه بازار دریافت نمایید.
برچسب‌ها