قیمت روز سهام عدالت | 25 بهمن 99

قیمت روز سهام عدالت | 25 بهمن 99
خلاصه اخبار

در اولین روز از اجرای دستورالعمل دامنه نوسان نامتقارن، بازار روی خوشی به این دستورالعمل نشان داد به نحوی که شاهد رشد 3.9 درصدی شاخص کل و 3 درصدی شاخص کل هموزن بودیم.در دستورالعمل جدید معاملات، دامنه نوسان در بازار بورس از منفی 2 تا مثبت 6 درصد در نظر گرفته شده است، که در […]

در اولین روز از اجرای دستورالعمل دامنه نوسان نامتقارن، بازار روی خوشی به این دستورالعمل نشان داد به نحوی که شاهد رشد 3.9 درصدی شاخص کل و 3 درصدی شاخص کل هموزن بودیم.
در دستورالعمل جدید معاملات، دامنه نوسان در بازار بورس از منفی 2 تا مثبت 6 درصد در نظر گرفته شده است، که در نتیجه با توجه به صف خرید نمادهایی چون فولاد، فارس و فملی که بیشترین سهم را در سبد سهام عدالت به خود اختصاص داده اند، ارزش این سبد سهام با رشد بیشتری نسبت به روزهای گذشته مواجه شد.
در جریان معاملات امروز ارزش سبد 530 هزار تومانی سهام عدالت با رشد نزدیک به 4.7 درصدی به 8 میلیون و 408 هزار تومان و ارزش سبد 1 میلیون تومانی به 16 میلیون و 399 هزار تومان رسید.

ارزش سبد سهام عدالت بر اساس دارایی فعلی و بدون در نظر گرفتن تأثیر سهام جایزه ارائه شده است
برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات  آموزش بورس  به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

زمان
12:30:35
بعدازظهر
تاریخ
شنبه
9 اسفند 1399