قیمت دلار یک پله دیگر کاهش یافت / قیمت ارز صرافی ملی ۹۸/۴/۲۴

قیمت دلار یک پله دیگر کاهش یافت / قیمت ارز صرافی ملی ۹۸/۴/۲۴
خلاصه اخبار

صرافی ملی نرخ دلار و یورو امروز دوشنبه 24 تیر ماه خود را با 100 تومان کاهش قیمت نسبت نرخ‌های ثبت شده دیروز دیروز اعلام کرد.

به گزارش سیگنال به نقل از تجارت نیوز، صرافی ملی قیمت دلار و یورو امروز دوشنبه ۲۴ تیر ماه را با ۱۰۰ تومان کاهش قیمت نسبت به نرخ روز گذشته اعلام کرده است.

قیمت دلار در صرافی ملی امروز معادل ۱۲ هزار و ۴۵۰ تومان ثبت شده است. همچنین هر دلار امریکا در صرافی ملی ۱۲ هزار و ۳۵۰ تومان خریداری می‌شود. این ارز در بازار ازاد امروز نیز در حدود نرخ صرافی بانکی معامله می‌شود. اما در نرخ‌های اعلامی بانک مرکزی قیمت این ارز همچنان ۴۲۰۰ تومان است.

بر اساس گزارش دنیای افتصاد از وضعیت بازار ازاد ارز، این شاخص ارزی در روز گذشته ۳۵۰ تومان از ارزش خود را از دست داد و کمترین نرخ خود را در سال ۹۸ به ثبت رساند و به رقم ۱۲ هزار و ۴۰۰ تومان رسید.

قیمت یورو امروز در صرافی ملی نیز مثل دلار با کاهش قیمت مواجه شد؛ به نحوی که قیمت این ارز برای برای فروش ۱۴ هزار و ۳۵۰ تومان و قیمت خرید ان ۱۴ هزار و ۲۵۰ تومان اعلام کرد. این ارز در بانک مرکزی نیز با کاهش قیمت مواجه شده و رقم ۴۷۳۱ تومان را به ثبت رسانده است.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای ارز به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را از کافه بازار دریافت نمایید.