قیمت دلار، سکه و طلا امروز ۹۸/۳/۷ | عقبگرد بلند نرخ‌ها

قیمت دلار، سکه و طلا امروز ۹۸/۳/۷ | عقبگرد بلند نرخ‌ها
خلاصه اخبار

امروز ۷ خرداد ۱۳۹۸ بازار طلا و ارز پایتخت با کاهش شدید قیمت‌ها همراه شد. قیمت دلار در بازار آزاد تهران در محدوده ۱۳۸۰۰ تومان قرار گرفت، سکه طرح جدید به ۴ میلیون و ۶۸۵ هزار تومان رسید و مثقال طلای آبشده با ۴۳ هزار تومان کاهش به ۱ میلیون و ۸۳۵ هزار تومان رسید.

آخرین نرخ دلار در بازار تهران

به گزارش سیگنال به نقل از اقتصادنیوز، دلار در بازار امروز تهران، مانند 2 روز پیش با کاهش قیمت روبرو شد، بطوری که دلار در بازار امروز تهران، که 2 روز پیش تا 14,190 (چهارده هزار و یکصد و نود ) تومان رسیده بود، امروز – سه شنبه 07 خرداد 1398 مصادف با 28 می 2019 – با کاهش 2.3 درصدی به 13,870 (سیزده هزار و هشتصد و هفتاد ) تومان رسید.

آخرین نرخ دلار صرافی‌های بانکی

همچنین دلار با کاهش ۰.۸۱ درصدی نسبت به ۲ روز پیش، ۱۳,۷۳۸ (سیزده هزار و هفتصد و سی و هشت ) تومان معامله شد.

آخرین نرخ یورو صرافی‌های بانکی

یورو در بازار داخلی هم ۱۵,۶۴۸ (پانزده هزار و ششصد و چهل و هشت ) تومان قیمت خورد.

قیمت سکه امامی امروز

در بازار امروز سکه امامی نسبت به ۲ روز پیش، با ۱۳۱۰۰۰ تومان کاهش، ۴,۶۸۵,۰۰۰ (چهار میلیون و ششصد و هشتاد و پنج هزار) تومان نرخ گذاری شد.

آخرین نرخ مثقال طلا

هر مثقال طلا امروز با کاهش ۲.۳۴ درصدی، از ۱,۸۷۸,۰۰۰ (یک میلیون و هشتصد و هفتاد و هشت هزار) تومان به ۱,۸۳۵,۰۰۰ (یک میلیون و هشتصد و سی و پنج هزار) تومان رسید.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای طلا و سکه به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را از کافه بازار دریافت نمایید.