قوانین جدید کشور کانادا برای استخراج ارزهای دیجیتال

قوانین جدید کشور کانادا برای استخراج ارزهای دیجیتال
خلاصه اخبار

رژی د انرژی (Régie de l’énergie)، تنظیم کننده انرژی استان کبک واقع در کانادا، قوانین جدیدی را برای استخراج کنندگان ارز دیجیتال منتشر کرد.

این توسعه توسط تامین کننده بزرگ نیروی برق کانادایی هیدرو-کبک در تاریخ 29 آوریل (9 اردیبهشت) اعلام شد.

بر این اساس، رژی د انرژی از هیدرو-کبک درخواست نمود که 300 مگاوات انرژی به صنعت بلاک چین اختصاص دهد. این 300 مگاوات افزون بر 158 مگاوات انرژی تخصیص داده شده قبلی توسط هیدرو-کبک به مشتریان است و تا 210 مگاوات توسط توزیع کنندگان تایید شده شهری به صورت تضمین شده در اختیار مشتریان قرار می گیرد.

به منظور دسترسی به مقداری از این انرژی تخصیص داده شده، شرکت ها باید فرآیندی را که براساس چهار معیار انجام می شود جهت انتخاب و تایید، پشت سر بگذارند.این چهار معیار شامل: تعداد کسب و کارهای ایجاد شده توسط آن فرد یا شرکت در استان کبک، حقوق و دستمزد کسب و کارهای مربوطه، مقدار سرمایه گذاری ها و بازیابی انرژی می شود.

کانادا به دلیل ابداعات زیاد، هزینه های پایین انرژی، سرعت بالای اینترنت و روش مطلوب نظارتی به عنوان یکی از کشورهای پیشرو در زمینه ارز دیجیتال شناخته می شود. هیدرو-کبک اعلام نمود این استان به مدت ده سال به میزان 100 تراوات در هر ساعت انرژی مازاد دارد که این مقدار مصرف انرژی یکی از پایین ترین مقادیر در آمریکای شمالی محسوب می شود.

ماه ژوئن، هیدرو-کبک قوانین جدیدی را وضع کرد، که براساس آن شرکت های مبتنی بر بلاک چین برق مصرفی خود را خریداری خواهند کرد. و تعداد کسب و کارها و سرمایه گذاری هایی که می خواهند انجام دهند را به ازای هر مگاوات کمیت سنجی می کنند. به تازگی شهر اینیسفیل واقع در اونتاریو کشور کانادا، اعلام نمود که برنامه ای آزمایشی راه اندازی می  کند که براساس آن ساکنین می توانند مالیات و عوارض خود را با بیت کوین (BTC) پرداخت کنند و همچنین این برنامه بزودی امکان توسعه این پرداخت ها با سایر ارزهای دیجیتال نظیر اتریوم (ETH)، لایت کوین (LTC) و ریپل (XRP)  را خواهد داشت.

منبع: cointelegraph.com

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای ارزهای دیجیتال به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را از کافه بازار دریافت نمایید.