قرارداد ۱۰۰ میلیاردی ذوب‌آهن با وزارت راه؛ ناگهان نماد ذوب جان گرفت

قرارداد ۱۰۰ میلیاردی ذوب‌آهن با وزارت راه؛ ناگهان نماد ذوب جان گرفت
خلاصه اخبار

شرکت ذوب آهن اصفهان با افشای قرارداد 100 میلیاردی از شراکت با وزارت راه و شهرسازی خبر داد. نماد این شرکت بورسی که از هفته گذشته با افت بیش از هفت درصدی قیمت سهام مواجه شده بود با انتشار خبر مربوط به این قرارداد مهم از ابتدای جریان معاملات امروز بازار سهام، در دامنه مثبت در حال معامله شدن است.

به گزارش سیگنال به نقل از تجارت نیوز، شرکت ذوب آهن اصفهان امروز ۱۹ اسفند سال ۱۳۹۷، با انتشار تازه‌ترین اطلاعیه خود بر روی سایت کدال، اقدام به افشای اطلاعات با اهمیت شرکت کرد.

این شرکت بورسی خبر از انعقاد قرارداد فروش ۱۵ هزار تن ریل (۶۰E1 گرید R260) به وزارت راه و شهرسازی به مبلغ ۱۰۳ میلیارد تومان داد.

این قرارداد در ۱۳ اسفند ماه امسال منعقد شده و نحوه تسویه آن به صورت ۲۵ درصد پیش دریافت و مابقی مبلغ قرارداد به صورت دریافت ۷۰ درصد پس از تولید و دپو در محل کارخانه – دریافت ۲۰ درصد پس از بارگیری – دریافت ۱۰ درصد پس از تحویل در محل انبار خریدار است.

نماد این شرکت بورسی که از هفته گذشته با افت بیش از هفت درصدی قیمت سهام مواجه شده بود با انتشار خبر مربوط به این قرارداد مهم از ابتدای جریان معاملات امروز بازار سهام، در دامنه مثبت در حال معامله شدن است.

برچسب‌ها