قدردانی از حمایت بانک پارسیان از طرح‌های توسعه‌ای

قدردانی از حمایت بانک پارسیان از طرح‌های توسعه‌ای
خلاصه اخبار

بانک‌های دولتی و خصوصی در تامین مالی طرح‌های اشتغال‌زایی و توسعه روستایی نقش پررنگی داشته‌اند. برخی بانک‌ها از محل منابع صندوق توسعه ملی، در شهرهای کمتر از ۱۰ هزار نفر جمعیت وام‌هایی در قالب اشتغال‌زایی اعطا کرده‌اند که در رفع معضل بیکاری تاثیر قابل‌ملاحظه‌ای داشته است. علی بختیاری، نماینده دبیر کمیسیون کشاورزی، آب و منابع […]

بانک‌های دولتی و خصوصی در تامین مالی طرح‌های اشتغال‌زایی و توسعه روستایی نقش پررنگی داشته‌اند. برخی بانک‌ها از محل منابع صندوق توسعه ملی، در شهرهای کمتر از ۱۰ هزار نفر جمعیت وام‌هایی در قالب اشتغال‌زایی اعطا کرده‌اند که در رفع معضل بیکاری تاثیر قابل‌ملاحظه‌ای داشته است. علی بختیاری، نماینده دبیر کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی با بیان این مطلب به خبرگزاری فارس گفت: بانک پارسیان در ارائه تسهیلات به بخش خصوصی یا پرداخت تسهیلات در بخش قرض‌الحسنه، ازدواج، جهیزیه، درمان و کمک به مددجویان کمیته امداد و بهزیستی همواره پیشرو بوده است.

به گزارش سیگنال به نقل از دنیای اقتصاد، نماینده بافت، رابر و ارزوئیه ادامه داد: بانک‌های خصوصی همچنین در طرح‌های آب‌رسانی و گازرسانی به مناطق محروم و مرزی با دولت مشارکت داشته‌اند. بانک پارسیان ویژه‌تر به این بخش وارد شده به‌طوری‌که خدمات این بانک در آب‌رسانی طبق ماده ۵۶ توافق کنسرسیوم در طرح‌های عمرانی کشور و حمایت از تولید داخلی ستودنی است. وی افزود: برخی بانک‌های خصوصی در طرح گازرسانی از بندرعباس به سیرجان با شرکت گل‌گهر مشارکت داشته و اقدام به سرمایه‌گذاری کرده‌اند که این موضوع در رفاه حال مردم نقش تعیین‌کننده‌ای خواهد داشت. دبیر کمیسیون کشاورزی مجلس تصریح کرد: تلاش بانک‌های خصوصی به‌ویژه بانک پارسیان در بخش‌های دیگر هم قابل‌توجه است. برای نمونه عملکرد بانک‌های خصوصی در ساخت بیمارستان، نوسازی ناوگان حمل‌ونقل، پرداخت تسهیلات به مردم و آب‌رسانی و گازرسانی به مناطق محروم مطلوب بوده است و امید می‌رود که عملکرد آنها به این منظور ادامه‌دار باشد.

برچسب‌ها