قاسم هم تجدید دارد؟

قاسم هم تجدید دارد؟
خلاصه اخبار

معاونت مالی شرکت قاسم ایران: با بررسی همه جوانب این موضوع درصورتی‌که به این نتیجه برسیم که تجدید ارزیابی دارایی‌ها انجام شود به‌طورقطع از مراجع قانونی آن را اطلاع‌رسانی خواهیم کرد

به گزارش سیگنال به نقل اخبار بورس عباس درفشی، معاونت مالی شرکت قاسم ایران در گفت‌وگو با همفکران در پاسخ به این پرسش که با توجه به تصویب قانون معافیت مالیاتی همه شرکت‌های بازار سرمایه برای افزایش سرمایه از تجدید ارزیابی دارایی‌ها، آیا این شرکت برنامه‌ای برای افزایش سرمایه از این موضوع دارد، گفت: فعلاً مجموعه قاسم ایران و سایر شرکت‌های زیرمجموعه‌اش برنامه‌ای برای افزایش سرمایه از تجدید ارزیابی دارایی‌ها ندارد.
وی در ادامه گفت: با بررسی همه جوانب این موضوع درصورتی‌که به این نتیجه برسیم که تجدید ارزیابی دارایی‌ها انجام شود به‌طورقطع از مراجع قانونی آن را اطلاع‌رسانی خواهیم کرد اما فعلاً برنامه‌ای برای این موضوع وجود ندارد.
سهام شرکت قاسم ایران با نماد قاسم در بازار دوم فرابورس معامله می‌شود. این نماد ماه گذشته مجمع سالیانه خود را برگزار و سود نقدی ۳۲۰ ریالی تقسیم کرد. سهم در یک ماه گذشته ۱۸ درصد بازدهی داده است.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای سهام به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را از کافه بازار دریافت نمایید.
برچسب‌ها