فولاد خراسان هشتمین آزمون استخدامی خود را برگزار می کند/برنامه ریزی برای جذب ۱۶۷ نفر نیروی انسانی در فولاد خراسان

فولاد خراسان هشتمین آزمون استخدامی خود را برگزار می کند/برنامه ریزی برای جذب ۱۶۷ نفر نیروی انسانی در فولاد خراسان

به گزارش سیگنال به نقل از چیلان آنلاین،

 

به گزارش  چیلان ، مدیرعامل مجتمع فولاد خراسان، با بیان این که جذب نیروی انسانی در فولاد خراسان بر اساس اصول بی طرفی، عدالت و شایسته گزینی و از طریق برگزاری آزمون صورت می گیرد، افزود: «آزمون استخدامی سال 1400» مجتمع در مقاطع تحصیلی دیپلم، فوق دیپلم و لیسانس برنامه‌ریزی شده و ظرف یک ماه آینده برگزار می‌شود.

کسری غفوری افزود: در هشتمین آزمون استخدامی شرکت، برای نخستین بار نیروهای مورد نیاز در همه مقاطع تحصیلی دیپلم، فوق دیپلم و لیسانس صرفاً از بین داوطلبان بومی شهرستان های نیشابور، فیروزه و زبر خان انتخاب خواهند شد.

وی با بیان این که برای نخستین بار در آزمون استخدامی شرکت خانم ها نیز می توانند در برخی رشته ها در آزمون شرکت کنند، تشریح کرد: بانوان محترم در مقطع کارشناسی در رشته های تربیت بدنی، مکانیک، کامپیوتر، حسابداری و مدیریت بازرگانی به کار گرفته خواهند شد، ضمن آن که امسال تمامی مراحل جذب، اعم از آزمون های کتبی، شفاهی و مصاحبه در نیشابور برگزار می شود.

غفوری با اشاره به اهمیت شایسته سالاری در جذب نیروی انسانی برای این شرکت، گفت :مجتمع فولاد خراسان، «شایسته سالاری»، اولویت «جذب جوانان بومی» در شرایط یکسان، «بی‌طرفی» و نیز ایجاد «فرصت برابر و رقابت عادلانه» برای داوطلبان را به ‌عنوان راهبردی ویژه و هم راستا با مسوولیت‌های اجتماعی خود می‌داند.

فریدون صبوریان، معاون منابع انسانی و امور اجتماعی شرکت با بیان این که ثبت نام در سامانه http://ksteel.iran-azmoon.ir و اخذ شماره پرونده و ویرایش اطلاعات از 4 تا 24 آبان ماه انجام می شود، زمان برگزاری آزمون را 11 یا 12 آذر ماه اعلام کرد و افزود: پذیرش نهایی و تشکیل پروندi در 30 بهمن سال جاری اعلام شده و از پذیرفته شدگان نهایی دعوت به کار خواهد شد.

علاقه‌مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر از شرایط شرکت در آزمون به روزنامه‌های کثیرالانتشار «خراسان»، «دنیای اقتصاد» و «اطلاعات» روز سه شنبه تاریخ 4 آبان ماه 1400 و نیز نشریات محلی نیشابور مراجعه کنند.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات کامودیتی به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.