فروش ۲۰ هزار میلیارد ریالی ایرانول

فروش ۲۰ هزار میلیارد ریالی ایرانول
خلاصه اخبار

فروش شرکت نفت ایرانول امسال از مرز ۲۰ هزار میلیارد ریال گذشت و رکورد بی نظیری در فروش مقداری و ریالی انواع روغن موتور به نام ایرانول به ثبت رسید.

به گزارش سیگنال به نقل از دنیای اقتصاد، مهندس اسحاقی در ادامه به سهم بازار ایرانول اشاره کرد و گفت: افزایش فروش محصول نهایی باعث شد که سهم بازار روغن موتور ایرانول از ۱۹ درصد سال ۹۳ به حدود ۳۰ درصد در سال ۹۷ افزایش یابد. وی تصریح کرد:
مهم‌ترین‌ استراتژی شرکت کاهش خام‌فروشی روغن پایه و افزایش محصول نهایی است که خوشبختانه با اجرای این استراتژی فروش انواع محصول نهایی ایرانول از۱۱۰ میلیون لیتر سال ۹۴ به حدود ۱۷۰ میلیون لیتر در سال‌جاری رسیده است.وی تصریح کرد: در سال‌جاری محصولات (سوپر رونیا با سطح کیفی SN و گرید ۵W۳۰، سوپر رونیا هیبریدی سطح کیفی SN و گرانروی ۰W۲۰ و سوپر رویال سطح کیفی SM و گرید ۵W۴۰ و روغن موتورسیکلت «موتورو» ویژه موتورهای چهارزمانه) با بالاترین سطح کیفی روز دنیا به بازار عرضه کردیم که استقبال خوبی شد و عرضه محصولات جدید براساس استراتژی شرکت در دستور کار قرار دارد.

وی توجه به HSE را از مهم‌ترین‌ برنامه‌های این شرکت دانست و گفت: خوشبختانه امسال کلیه مراکز و پالایشگاه‌های ایرانول به دوربین‌های مجهز و استاندارد روز تجهیز شدند. مدیرعامل شرکت نفت ایرانول توسعه همه‌جانبه در بخش‌های مختلف را از برنامه‌های ایرانول دانست و گفت: تا سال ۱۴۰۰برای ۱۰ پروژه در ایرانول برنامه‌ریزی شده است که با بهره‌برداری از این پروژه‌ها شرکت به جایگاه مناسب‌تری در فروش و سوددهی خواهد رسید.

وی بهره‌برداری از برج خنک‌کننده پالایشگاه ایرانول آبادان، پایانه صادراتی ماهشهر(مخازن ۲۵ هزار تنی) و خط ریلی انتقال محصولات از تهران به ماهشهر را از پروژه‌هایی ذکرکرد که به بهره‌برداری رسیده و پروژه‌های دیگر نیز در حال شروع می‌باشند.