فروش نقدی فیدلیتی و دیگنیتی از امروز

فروش نقدی فیدلیتی و دیگنیتی از امروز
خلاصه اخبار

ثبت نام طرح فروش محصولات بهمن موتور ویژه دی ماه از امروز یکشنبه 26 دی ماه آغاز خواهد شد. فروش فیدلیتی و دیگنیتی به صورت آنلاین و از طریق سایت ایرانی کار به نشانی bahman.iranecar.com از ساعت 10 صبح امروز یکشنبه 26 دی ماه شروع و تا پایان تکمیل ظرفیت ادامه خواهد داشت. در فروش […]

ثبت نام طرح فروش محصولات بهمن موتور ویژه دی ماه از امروز یکشنبه 26 دی ماه آغاز خواهد شد. فروش فیدلیتی و دیگنیتی به صورت آنلاین و از طریق سایت ایرانی کار به نشانی bahman.iranecar.com از ساعت 10 صبح امروز یکشنبه 26 دی ماه شروع و تا پایان تکمیل ظرفیت ادامه خواهد داشت.

در فروش دی ماه محصولات بهمن موتور فیدلیتی پرایم 5 نفره 735 میلیون تومان و 7 نفره این خودرو 747 میلیون تومان و خودروی دیگنیتی پرایم 795 میلیون تومان خواهد بود.

براساس آخرین بروزرسانی قیمت خودروها، دیگنیتی مدل 1400 با مبلغ 1 میلیارد و 230 میلیون تومان معامله شده است. بنابراین متقاضی این خودرو 435 میلیون تومان سود با فروش آن بدست می‌آورد.

از طرفی دیگر فیدلیتی پرایم 5 نفره در بازار با قیمت 1 میلیارد و 70 میلیون تومان معامله شد که متقاضی این خودرو 335 میلیون تومان سود با فروش آن بدست می‌آورد.

فیدلیت پرایم 7 نفره در بازا ر با قیمت 1 میلیارد و 120 میلیون تومان معامله شد که متقاضی این خودرو با فروش آن 373 میلیون تومان سود بدست می‌آورد.

امکان ثبت نام، صرفاً برای افراد بالای 18سال و دارای گواهینامه معتبر، مجاز است.

هرکد ملی یا شناسه ملی مجاز به ثبت نام یک دستگاه به شرط عدم خرید خودرو در طرح های فروش قبلی می باشد.

بهمن موتور همچون دوره های قبل ثبت نام با کد ملی و یا کد حقوقی عاملیت های خود را ممنوع کرده و همچنین حق واگذاری حقوق قراردادی و خودرو به غیر نیز از نظر بهمن موتور مورد تایید نمی باشد.

نظرات کاربران
  • سلام، این مدل فروش یادآور 15 سال پیش بازار سهام است که صف خرید و تقاضای بالقوه ای برای خودروی مذکور وجود دارد، اون طرف رانت تخصیص به یک سری افراد خاص وجود دارد، سایت بلافاصله بعد از بازگشایی هنگ می کند و چند دقیقه بعد اعلام می شود که خودروهای تخصیصی تمام شد. کدام مرجع قانونی در این خصوص نظارت می کنه ? چرا این مدل فروش را برای شفافیت بیشتر در بورس کالا انجام نمی دهند.

  • آقا همشو دادن به نمایندگی های تهران
    ما علافیم
    از کارکنان خود بهمن گفتن فقط عاملین تهران زدن حتی یک عدد هم عادی ثبت نشده

      • متاسفانه این ثبت نام ها با اعصاب مردم بازی میکند و خودش بالا ترین رانت بازی است وقتی نمیتوانیم برنامه برای فروش خودرو داشته باشیم چگونه برای برای دیگر مشکلات ارائه کنیم