فروش فوق العاده محصولات زامیاد ویژه اسفند 1400 / قیمت واقعی نیسان و پادرا پلاس چقدر است؟

فروش فوق العاده محصولات زامیاد ویژه اسفند 1400 / قیمت واقعی نیسان و پادرا پلاس چقدر است؟

طرح فروش فوق العاده شرکت زامیاد از ساعت 14 امروز سه شنبه 24 اسفند ماه 1400 شروع و تا پایان تکمیل ظرفیت ادامه خواهد داشت.

شرکت زامیاد در این طرح که ثبت نام آن از ساعت 14 امروز سه شنبه 24 اسفند ماه 1400 شروع و تا پایان تکمیل ظرفیت ادامه خواهد داشت، چهار محصول نیسان تک سوز، نیسان تک سوز آپشنال، نیسان تک سوز با لاستیک رادیال و پادرا پلاس را با موعد تحویل حداکثر 3 ماهه عرضه خواهد کرد.

دقت داشته باشید که ثبت نام در این طرح بعد از فعال سازی بخشنامه و تنها از طریق وب سایت رسمی فروش سایپا به آدرسhttps://saipa.iranecar.com   امکان پذیر است. همچنین ثبت نام از طریق نمایندگی ها در سراسر کشور و سایت فروش اینترنتی امکان پذیر می‌باشد.

قیمت واقعی نیسان و پادرا پلاس چقدر است؟

قیمت کارخانه ای نیسان تک سوز آپشنال 252 میلیون تومان و قیمت بازار آن به 280 میلیون تومان رسیده است. بنابراین متقاضی پس از 3 ماه با فروش این خودرو سودی معادل 28 میلیون تومان بدست می‌آورد.

قیمت کارخانه ای نیسان تک سوز با لاستیک رادیال 239 میلیون تومان و قیمت بازار آن به 265 میلیون تومان رسیده است. بنابراین متقاضی پس از 3 ماه با فروش این خودرو سودی معادل 26 میلیون تومان بدست می‌آورد.

قیمت کارخانه ای پادرا پلاس 294 میلیون تومان و قیمت بازار آن به 310 میلیون تومان رسیده است. بنابراین متقاضی پس از 3 ماه با فروش این خودرو سودی معادل 16 میلیون تومان بدست می‌آورد.

قیمت کارخانه ای نیسان تک سوز  237 میلیون تومان و قیمت بازار آن به 260 میلیون تومان رسیده است. بنابراین متقاضی پس از 3 ماه با فروش این خودرو سودی معادل 23 میلیون تومان بدست می‌آورد.

برای اطلاعات بیشتر از شرایط عمومی و اختصاصی مربوط به شرکت در این قرعه کشی متن بخشنامه فروش زامیاد را از اینجا مطالعه کنید.

برای مشاهده آخرین اخبار خودرو می‌توانید اپلیکیشن سیگنال را نصب نموده و وارد کاشی خودرو شوید.