شروع فروش فوق العاده شش محصول سایپا + جدول

شروع فروش فوق العاده شش محصول سایپا + جدول
خلاصه اخبار

طرح فروش فوق العاده برخی محصولات سایپا با موعد تحویل حداکثر 3 ماهه از ساعت 8 صبح روز پنج شنبه 23 دی 1400 شروع و به مدت 2 روز به صورت شبانه روزی ادامه خواهد داشت. شرکت سایپا در این طرح که ثبت نام آن از ساعت ساعت 8 صبح روز پنج شنبه 23 دی […]

طرح فروش فوق العاده برخی محصولات سایپا با موعد تحویل حداکثر 3 ماهه از ساعت 8 صبح روز پنج شنبه 23 دی 1400 شروع و به مدت 2 روز به صورت شبانه روزی ادامه خواهد داشت.

شرکت سایپا در این طرح که ثبت نام آن از ساعت ساعت 8 صبح روز پنج شنبه 23 دی شروع 1400 و به مدت 2 روز به صورت شبانه روزی ادامه خواهد داشت، شش محصول کوئیک با گیربکس معمولی، کوئیک R با گیربکس معمولی، تیبا EX2 رینگ فولادی، سایپا SE 151 موتور M13 ، کوئیک پلاس با گیربکس اتوماتیک و ساینا با گیربکس معمولی و رینگ فولادی را برای عرضه در نظر گرفته است.

با این فروش فوق العاده می‌خواهیم ببینیم برخی از این خودروها در بازا رآزاد چه قیمتی دارند؟

کوییک پلاس در بازار با قیمت 285 میلیون تومان معامله می‌شود. می‌توان گفت فردی که این خودرو را بعد از موعد تحویل 3 ماه دریافت کند، می‌تواند با سود 11 میلیون تومان آن را بفروشد.

تیبا یکی دیگر از خودروهای موجود در این طرح که در بازار آزاد 187 میلیون تومان معامله می‌شود. قیمت تیبا در این طرح 125 میلیون تومان است که پس از 3 ماه فرد متقاضی می‌تواند آن را با سود 62 میلیون تومان به فروش برساند.

دقت داشته باشید که ثبت نام در این طرح بعد از فعال سازی بخشنامه و تنها از طریق وب سایت رسمی فروش سایپا به آدرس https://saipa.iranecar.com  امکان پذیر است.

متقاضیانی که از خرداد ماه سال گذشته تاکنون جهت شرکت در روش فروش فوق العاده، پیش فروش یکساله و پیش فروش مشارکت در تولید نسبت به ثبت اطلاعات شخصی و دریافت کد کاربری و رمز عبور اقدام نموده و از منتخبین طرح های مذکور نبوده اند نیاز به دریافت مجدد کد کاربری و کلمه عبور ثبت نام ندارند.

برای اطلاعات بیشتر از شرایط عمومی و اختصاصی مربوط به شرکت در این قرعه کشی متن بخشنامه فروش سایپا را از این لینک مطالعه کنید.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و بازدهی صندوق های سرمایه گذاری به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.
toranj-EX
نظرات کاربران
سیگنال ارز دیجیتال کارگزاری گنجینه سپهر